Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový Peugeot 508 už jezdí


kemo

Recommended Posts

Před hodinou, MilanF1 napsal:

508 GT má 225 koní a to coupé 200. Tak mi řekni, jak ty výkony rostou... 25 koní za 20 let? To fakt není moc. Nepočítám hybridy ... nebýt ekologie, nebyly by tu. 

Teď si dám vlastní gól. 306 S16 má 120 kw a 1200 kg. A 307 GTi 200 kw a 1200 kg. Ano, tady je opravdu rozdíl pri stejné váze. 

Ale obecně ty výkony eliminuji vyšší váhu auta a dneska mají turbo. A jak řekl Rasťo, jedou i z nižších otáček. Jsou pro většinu uživatelů příjemnější. Taková je nyní nabídka, malý motor s turbem. Nechceš? Kup si něco jiného. Na světě je tolik automobilek... 

PS: ve videu měla byt spíše 406 V6 kombi. 

Kde to použiješ? Pokud si zaplatíš ring, tak snad, jinde na normální silnici nelze. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, MilanF1 napsal:

508 GT má 225 koní a to coupé 200. Tak mi řekni, jak ty výkony rostou... 25 koní za 20 let? To fakt není moc. Nepočítám hybridy ... nebýt ekologie, nebyly by tu. 

No ale Coupe je 3L a nová 508 je jen 1,6. Kolik koní by asi dneska z té 3L V6 dokázali dostat dnes? :mrk 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 10. 2020 at 23:53, MJSytic napsal:

No ale Coupe je 3L a nová 508 je jen 1,6. Kolik koní by asi dneska z té 3L V6 dokázali dostat dnes? :mrk 

Záleží při jakých emisich... bohužel evropa je postižena ekologii, proto máme 1.6 motory. I v F1 jsou 1.6 motory... královská třída motorsportu.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 měsíce později...

@MJSytic To máš pravdu, bohužel to tě nemusí minout ani u auta za úplně jiné peníze. Četl jsem to taky a jsem spokojený na to že to vyšlo na Auto CZ kde ta náklonnost je spíš k jiným značkám. Celkově tam 508 vychází dobře.

@HonzaZ Ano, taky nemám zatím žádný problém. Jediné co mi na tom trošku vadí, že když ostříkneš ve vyšší rychlosti tak je to až na bočních sklech. Pak to zasychá a nechává hnusné fleky. Takže v recenzích se píše, že ti to díky MagicWash neobhodí celé auto a je to skvělé ale pravda to úplně není. Určitě ale lepší řešení než v kapotě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Tak peugeot 508 sw dostává zajímavého konkurenta a to VW arteon shooting brake. Nemůžu si pomoct, ale ta boční linie je velice podobná právě 508 sw. Je fajn, že vznikají pořád takové auta, ne jen záplava crossoverů. Peugeot by měl už přijít s 508 PSE, VW přináší momentálně do toho arteonu lepší paletu motorů než peugeot, zvlášt potom, co z nabídky vyřadili 2.0 hdi. Co se Vám osobně libí víc? :)

Zero local emissions: Arteon and Arteon Shooting Brake available with  plug-in hybrid drive from 26 November | Volkswagen NewsroomPeugeot 508 PSE Revealed As The Brand's Most Powerful Road Car Ever

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...