Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový Peugeot 508 už jezdí


kemo

Recommended Posts

To ne, prý se se mnou vůbec nebál, že tam měl jiné borce. Byl v klidu i při rychlosti x40 ... pamatoval si mě hlavně díky mým komentářem k nedokonalému lakování. A taky mým specifickým požadavkům na komfort na palubě. 

Když mě loni po roce uviděl, tak hlásil: Já vás znám... a když jsem mu ukázal na moje GTi, bylo mu to hned jasný. Nicméně loni se mi věnovala Verča, kterou jsem taky svými komentáři nepotěšil,  aneb 1.2 81 kw nejede a vrza madlo dveří (208) 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GTi to nebylo. S tím jsem loni nejel, jelikož bylo stejné  jako mám doma, tedy krom předního nárazníku a infotainmentu. 

Jel jsem s 208 81 kw, 308 (Ta mi přišla uskakanejsi jak GTi) a to třetí auto si nepamatuji... Já mám za to, že adhezi na kruhaci jsem zkoušel s 208... :myslim

A 308 GTi nebude? Tak to si musím zajet jinam vyzkoušet motor 260... 

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Verysek napsal:

Města zatím nevím..Některý se z minula nejedou..takže změna bude,ale nevím jestli zrovna Strakonice,ale i tak někam poblíž přijedeš viď? 😀

Snaha bude, ale posledně se mi to totálně špatně trefovalo do práce. Jezdil jsem zcela jinam než zrovna byla show  😞 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...