Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový Peugeot 508 už jezdí


kemo

Recommended Posts

Ohledně interiéru a pravém kolenu bych mohl možná jednou napsat román :myslim Sice by to nikdo nečetl, ale alespoň bych si tam mohl postěžovat, jací jsou konstruktéři ignoranti. Přesně takové "výstupky"(jako na té fotce Fábky) jsou pro mě největší zlo. Když někomu říkám, že např. u Travellera mám ten výstupek pro řadičku přímo v místě, kde bych potřeboval mít koleno, tak mi to nechce věřit. A to je vlastně malý autobus. Co potom u normálních aut... Zkrátka Peugeot nikdy nebude lídr v prostornosti, ale zákazníky láká na něco jiného ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ta recenze od autojournal mi přijde taková méně objektivní, prostě auto dost nekriticky vychvaluje. Zvlášť to obhajovani ceny 1,2M za GT :) Nicméně není pochyb i tom, že se Francouzům nová 508 více než povedla. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

@pavelu96 no to máš pravdu..ten výjezd v Liberci od Glóbu je fakt strašnej...ale pokud to tam bude obábám se,že znovu budeme u Glóbu..

Města zatím nevím..Některý se z minula nejedou..takže změna bude,ale nevím jestli zrovna Strakonice,ale i tak někam poblíž přijedeš viď? 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...