Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový Peugeot 508 už jezdí


kemo

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Dneska jsem ho zkoušel u Kopeckého, moje dojmy jsou vlažné. I když musím uznat, že nakonec vypadá ve skutečnosti lépe než na fotce a ta velká odkládací plocha pod budíky mi nakonec tolik nevadí. Tak ten malý volant a mít ho utopený mi příjde vhodnější např. u 308, kterou jsem měl půjčenou na dovolené, tady mi to opravdu vadí a asi to bude nakonec hlavní důvod, proč do něj nejít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, j.kuntos napsal:

Dneska jsem ho zkoušel u Kopeckého, moje dojmy jsou vlažné. I když musím uznat, že nakonec vypadá ve skutečnosti lépe než na fotce a ta velká odkládací plocha pod budíky mi nakonec tolik nevadí. Tak ten malý volant a mít ho utopený mi příjde vhodnější např. u 308, kterou jsem měl půjčenou na dovolené, tady mi to opravdu vadí a asi to bude nakonec hlavní důvod, proč do něj nejít.

Kvůli volantu, hmm. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cítím se tam stísněně. Ale dalo by se na 3008/5008 zvyknout. A to mám 177 cm, nejsem macek. Já jsem zvyklý na určitý komfort z 306... a ve staré 508 jsem ho vůbec neměl, navíc kožené sedačky jsem si nedokázal ani za půl hodiny nastavit dle mých představ. Doufám, že nová 508 bude v tomhle mnohem lepší. 

S budiky nad volantem problém nemám. V 308 mi to sedí, ač je to první generace, kde to vadí hodně lidem. Já nevím, ale v 308 ten vnitřní prostor je větší... je to paradox, je to menší auto. Samozřejmě to není uvnitř tak široké jako třeba Škoda octavia, ale já nepotřebují tolik místa, že si není kam opřít levé koleno... 

Každý jsme jiný. Já jsem třeba náročný na sedačky. Já musím mít v autě svůj vlastní komfort. A ne dělat kompromisy a bát se dlouhé trasy, že vylezu rozlamany.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Verysek Nebudu si kupovat auto, které mi nesedí. Já si musím pohodlně opřít pravou nohu o středový tunel. 308 je dobrá, ale 306 je pořád lepší. :(

Ve dvojkove Fabii se bojím. Pohodlí pro prave koleno je fajn, ale to umístění těsně pod levým spodním rohem rádia... stačí malá nehoda a koleno letí do palubky :bojim  

18510101038366461600x1060.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...