Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový Peugeot 508 už jezdí


kemo

Recommended Posts

To bude nějaká nultá série. Když začínal třeba Kodiaq, ještě před oficiálním prodejem jsem ty auta viděl na normálních značkách ... aneb papaláši musí mít přeci to nejnovější ještě než to jde oficiálně do prodeje... vlastně i prezident Zeman má Superba III z nulté série. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Podvozek se u něj hodně povedl, docela jsem čučel. Takhle kdybych měl pohodlnou svojí 508 :aut 

Jinak asi vyhrál, protože je v něm víc místa :myslim Jo a má vyhřívaný volant a čelní sklo :D  (nevím, jestli je to u nové 508 možné také pořídit)

 

WP_20190108_16_38_32_Pro.jpg

WP_20190109_08_05_24_Pro.jpg.82c74465e6653fc4491d67380de67bba.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 1. 2019 at 21:14, Laďa napsal:

Tak v anketě "auto roku v ČR" skončil Peugeot 508 na druhém místě za Fordem Focus.

Škoda, 508 měla na výhru. S focuse mi přijde, že udělali sice hezčí auto, ale vypadá měnší spíš k fiestě předek)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, ozzy56 napsal:

dnes byl v Autosalonu kombík 508, jako joo, chválil ho velice, auto je to hezké, měl v něm benzín 1.6 s 225 koníky, letos na podzim má být i s elektromotorem, ale cena jeden milion 210 tisíc je tuze moc :myslim, myslím, že se pežot tlačí moc vysoko

Taky nechápu proč to dělají, prodejům tím neprospějí. Ale chtějí se časem vyrovnat audi, bmw, mb atd.. i proto zdražují a chtějí se vyrovnat i cenou.. 😕

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...