Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový Peugeot 508 už jezdí


kemo

Recommended Posts

Máš pravdu, může zachránit život, ale stále tu vidím velké riziko, že řidič se bude méně věnovat řízení.

Čumět za jízdy do mobilu a pak je fajn, že mám asistenta na pruhy a brzdění? To jako pardon, ale na to bych fakt nespoléhal ... vím, co je to čumět do mobilu za jízdy, to člověk kurevsky nevěnuje řízení! Telefon na uchu je oproti tomu naprostá pohoda a klidně i po městě to dám naprosto v pohodě. Ale datlovat SMS, nikdy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry za :xvul ale tohle přesně se stalo mýmu dědovi (65) ve Vídni.. Ovšem tak, že to nevymyslíš - šla frajerka v minisukni a pán před ním (taky čech) si přibrzdil aby se na ní mrknul, jenže děda po ní koukal taky a nevšiml si že před ním přibrzdil :D Výsledek byl jen lehké drcnutí a konstatování že byla fakt pěkná :D A jinej známej kvůli jedné spoře oděné velmi obdařené slečně naboural do značky, načež jí seřval proč se u tý silnice tak "kozí".. 

Né každý se prostě v takových situacích umí ovládat :D MilanF1 je prostě výjimka :D 

Upraveno uživatelem Rikic339
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak říká jeden můj známej. Ráno sednu do auta, dojedu kolonu, zapnu "automat", pustím TV a dojedu takhle až do práce. Kolikrát stihne i dva díly oblíbeného seriálu :D 
Z mého pohledu je to hnus, ale taková nás čeká doba :myslim 
Já osobně mám tyhle vychytávky rád. Zajímá mě, jak to funguje apod., ale třeba adaptivní tempomat s auto brzděním je fakt peklo. Zažil jsem to teda zatím jen v O3 a v Superbu, ale tam mě to teda s***o neskutečně. Hlavně na dálnici při dojíždění a objíždění kamionů :roll
Každopádně teď, co jsem měl možnost vyzkoušet to noční vidění, tak musím jednoznačně prohlásit, že to je jeden z těch opravdu nápomocných asistentů. Zvláště při podkávačkách to vidí mnohem dál a to označování překážek je prostě super :super     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ženský mě zajímají, ale co z toho budu mít, když se podívám? Sex určitě ne. :D

Koukám se po okolí, ale musí to situace dovolit... automatické brzdění jsem jednou nechtic vyzkoušel... Sup III 206 kw... čuměl jsem do infotainmentu, já dle tacho 140 a prede mnou Felicie 90... piplo to na mě a než jsem seslapl brzdu, samo brzdilo, včas. Bylo to mojí blbostí v autě za 1.2 mega. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno mě by se nejvíce hodilo infra noční vidění s upozorněním případně i emergency brzděním co má nyní 508 - bezva na srnky, opilce a podobnou noční havěť rozbíjející předky aut. S nástupem ranních mlh a  brzkého stmívání ideální do každého vozu, Jenže je to až s nejlepšími výbavami za ranec peněz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VW uz vsetky bez ramceku,
mame Tourana, plnka, automat s ACC, zastavenie super, pojazd v kolonach, ale ako nahle zastavi, musim pridat plyn aby sa rozbehlo.
ACC ma 5 urovni, cize da sa nastavit aj relativne mala vzdialenost. cca od 30 do 200m.
Kolizne brzdenie super, pri nahlej prekazke alebo rychlo sa priblizujucemu k autu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, jak to vypadá, to nebude problém. Lidem se líbí. Navíc Škodovka už taky přešla ve svých vizích na "i-kokpit", takže nebude trvat dlouho a bude to mít i ten správný interiér :aut  Bude jich jezdit (bohužel) mraky :nevim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...