Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový Peugeot 508 už jezdí


kemo

Recommended Posts

no tak zrovna on je taky vcelku velký, tak to se divím... za mě uvnitř zklamání... fakt sem se tam necejtil dobře, přišlo mi to jak v novým Mondeu strašně stísněný prostor. Mít ještě starou 508čku a uvažovat o změně, tak bych to asi neudělal a pokoukal se někde jinde...

Nebo bych v tom autě musel najet 1000km abych si na to zvykl a pak bych třeba změnil názor ale takhle po nějaké stovce kilometrů mě to moc neoslovilo, exteriér je bomba ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když je to zobrazený, tak to k tomu docela svádí :myslim  Ale je fajn, že to lze nechat zapnuté na pozadí a mít na displeji normálně "budíky" nebo navigaci. V momentě nějaké překážky apod. se to samo přepne a nahlásí jí to. Pak se zobrazení zase vrátí.
Dotykové lampičky jsou taky fajn :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem asi moc velká konzerva ... cim méně elektroniky tím lépe... sice mám 308, ale to je tak trochu pořád stará škola ... Já jsem moc rád  že mi je auto neumí samo brzdit ... když občas v práci vidím, jaký je problém nastavit ten radar... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasická výbava auta uz je na vrcholu, el. Okna a zrcátka, dálkový central, automatická klima, tempomat, vyhřivané sedačky, panorama, případně nezávislé topení... tohle slo koupit i pred 20 lety, dnes standard. Kam posouvat výbavu a tahat z lidí peníze? Hejblatky, které řídí, brzdí sami a snižují pozornost řidiče... :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale pánové, jak říkáte tyhle hlídači, tak ty vám můžou i třeba zachránit život. Moc dobře všichni víme, že se spousta lidí nevěnuje řízení jak by mělo, takže když jedu třeba v koloně, tak vidím jak čumí lidi do mobilu a nemít asistenta brždění, tak jsem v kufru auta přede mnou. Hlídači jízdních pruhů. Na dálnici mikrospanek, tak díky hlídači se nemusím zabít ani zabít ostatní. Jako má to co do sebe. Ale naprosto souhlasím s tím, že auto by měl především řídit a ovládat řidič. Ale výrobci aut moc dobře vědí, jak se řidiči za volantem chovají, tak se asistentama snaží zajistit aspoň trochu tu bezpečnost. 

 

Upraveno uživatelem Verysek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...