Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový Peugeot 508 už jezdí


kemo

Recommended Posts

V 16. 3. 2018 at 9:43, StibTo napsal:

Nemám to zapotřebí, nic co má míň, než 4 hrnky mi do baráku nesmí. Ale tak pokud jsi spokojen, přeji Ti to.

Ja ti to nekazem kupovat, len si to vyskusat aby si vedel, ze to nie je taky pruser ako si myslis. Takto hejtujes nieco, s cim nemas realne ziadnu skusenost. Po skusenosti s 1.2 si myslim,  ze ani ta nova 1.6 Puretech (ak bude ozaj nova), nebude v tej 508 ziadny pruser. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A k té diskuzi shora ještě drobnost. Peugeot na svých stránkách v tiskové zprávě k nové 508 uvádí: "Nový Peugeot 508 mění vše. Nová nízká a kompaktní karoserie, ostrý a svalnatý design exteriéru, pozoruhodný interiér s uspořádáním kabiny Peugeot i-Cockpit®… Nový Peugeot 508 je příslibem intenzivních zážitků. Díky svým příkladným jízdním vlastnostem, novým motorům a bohaté technologické výbavě představuje rovněž generační skok z hlediska kvality a stává se tak vlajkovou lodí posunu značky směrem k luxusnějším vozům."

 

Všimněte si zejména podtrženého textu. 1.6 benzín s výkonem 165 kW určitě pojede jak čert, předpokládám, že určitě i lépe než moje obstarožní 3.0V6, ale nezlobte se na mně, pokud chci oslovit zájemce o luxusní vůz, tak musím mít i odpovídající motorizaci. Čtyřválec o objemu 1.6, i kdyby měl 300kW to prostě není a dvoulitrovej diesel taky ne. Pokud to chtějí prodávat jako luxusní auto, a podle fotek exteriéru i interiéru to tak docela vypadá, musí nabídku motorů doplnit o něco s větším objemem a přidat nějaký ten válec. Toť můj názor....

Upraveno uživatelem kupák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.garaz.cz/magazin/novinky/3005511-vrcholna-verze-peugeotu-508-dostane-motor-z-ostreho-hatchbacku-s-vykonem-270-koni

Proč v každém článku, zmínce o Peugeotu, musí být napsáno? "Škoda, že nemá v nabídce pohon všech kol". Copak je to nějaká Škodovka? Je to Peugeot, který si jde svojí cestou a pohon jedné nápravy mu stačí!! Nebo to tak vidím jenom já? :myslim

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však oni se úchylové do 4x4 dočkají až bude hybridní verze.

U výběhových modelů je celkem běžná věc, že se omezí nabídka motorů, bohužel ale ta nová 508 tu nabídku úplně světovou taky nemá. A jestli chtějí v budoucnu na americký trh, tak s 1.6 asi moc díru do světa neudělají... Je to škoda, do tak nádhernýho auta by se nějaká V6 vážně hodila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...