Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový Peugeot 508 už jezdí


kemo

Recommended Posts

@MJSytic viz níže (hlavně tu poslední jsem fotil sám ze svého posazu, to přední sklo má fakt nízký profil). Upřímně, moc pěkné na pohled zvenku, ale celkově jsem z toho, bohužel, spíš rozpačitý. Vnitřní prostor je prostě dooost nízký :(

20180309_115332.jpg

20180309_120427.jpg

20180309_232429.jpg

20180309_232514.jpg

20180309_115700.jpg

20180309_120556.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupovali by to ti, co jim 6V lahodí zvukem (třeba) a nemají na víceválce "prémiových" značek.... Světe div se, dříve byl 6V u každé druhé (obrazně) značky a bylo z čeho vybírat.... Myslím, že by si takový motor svou klientelu našel, dost často totiž slyším stesk po těchto motorech....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, to s tím 6V bylo jen povzdechnutí nad realitou, je mi jasné, že doba je taková, jaká je a filozofie PSA taky (už to, že 508 dle prohlášení automobilky měla nahradit 407 i 607 a u Citröenu C5 měla nahradit Xantii i XM, a nenahradila ani jedno...) Ale nevíte někdo, jak je to s těmi motory 1.6? Je to nově vyvinutý motor, nebo jen přejmenovaná THP? Já jsem totiž taková konzerva konzervativní, která se snaží být věrná značce, tak bych snad i tu novou 508 s tím silnějším 1.6 benzínem zkusil, ale ne v případě, že to bude "spolehlivé" jako THP....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Laďa napsal:

JJ.  třeba u řady 5 je to pouze:) 280 000,-Kč

pokud se bavíme o naftě...ale byla tu řeč o zvuku a ten v naftě je prostě naftovej:)

Ale jo je to dražší jen mě tehdá překvapilo že ne až tolik...

A je jasně že za vším je výpalné pro EU. Ono už i ta 525d je čtyřhrnek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ved prave, dnes uz aj 5er alebo A6 ma ako bezny motor 2liter turbo. Mne by tato krasna 508 s tou 1,6tkou bohate stacila. Dufam ze ale to stare THP prekopali od zakladu. O chvilu bude v rodine nova insignia 1,5turbo 104kw, tak som zvedavy ako takyto motor funguje v aute tejto velkosti. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20% je asi trochu nadnesene ale stejne .... Vim, ze takovych jako jsem ja zase tolik neni (v mnoha ohledech a asi i nastesti :D ) ale proste pro me je ta cela "1.6 4.v. je strop" zalezitost duvodem nejit uz znovu do Peugeotu ... Takze ano, o me rozhodne prisli. Druha vec je ze stejne mozna nekdy jeste Puga kupovat budeme bo Market by po 306 chtela neco podobne maleho, praktickeho do mesta a silny motor narozdil od sveho crazy manzela nepotrebuje :mrk

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...