Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový Peugeot 508 už jezdí


kemo

Recommended Posts

To bude THP... jenom mu dali "peugeoti" název, aby se ty motory nespojovaly s těmi špatnými od BMW.  :myslim

Ony ty výkony odpovídají... dosud měla 1.6 205 koní... teď má 225k. To je běžný vývoj. Já jsem zvědav co udělají s motorem pro GTI, zda se bude vůbec vyrábět a pokud ano (jako že asi ano) kolik bude mít výkonu od září ... nejspíše bude mít i ten filtr... bylo by hezké pokud by nějakých 300 koní bylo i v 508 ... ale tam neočekávám samosvor... podobně jako ho nemá Superb 206 kw (nyní jen 200kw s filtrem).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od těch výkonů se bude čekat, že tomu bude člověk pořádně šlapat na plyn, takže nějaké velké kabonování by se snad němělo konat :D.

Jak je ten i-kokpit vidět teď přes den v zimě, slunce nízko ? Teď jsem pár dní byl rád, že vidím budíky a čísla, jak to svítí do auta. Na Navi skoro nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 2. 2018 at 9:01, Agrafik napsal:

Od těch výkonů se bude čekat, že tomu bude člověk pořádně šlapat na plyn, takže nějaké velké kabonování by se snad němělo konat :D.

Jak je ten i-kokpit vidět teď přes den v zimě, slunce nízko ? Teď jsem pár dní byl rád, že vidím budíky a čísla, jak to svítí do auta. Na Navi skoro nic.

Tie displeje maju vyborny kontrast i rozlisenie. Navyse to krycie sklo alebo skor plast je matne. Zatial som sa nedostal do situacie kedy by bol problem s citatelnostou. Je to velmi dobre vymyslene a navyse je to v zornom poli. Mne vyhovuje aj ten maly volant jak z formule, sikovne sa s nim manevruje napr na parkovisku. 

Niekde som cital ze 1.6 puretech ma byt novy motor, ale nakolko sa lisi od thp netusim. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2/25/2018 at 20:47, ChouLu napsal:

1.6 se sraly dříve.. teď jsou v GTi, GT verzích a ty motory drží nesmysl ;) 

A ty už jsi viděl nějakou 1.6THP novějšího roku produkce rozebranou třeba po 200.000km ? Zda je to zakarbonované, či ne ? Zda to vůbec vydrží těch 200.000 kor v RCZ či GTI, které si člověk asi nekupuje na popojíždění okolo komína ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za celou dobu u nás nejvíc asi má najeto 208 GTi (cca 150tis. km)... tak pouze svíčky a jedna cívka.... z všech 308 GTi a RCZ  R nedávno jedno (cca60tis km) přijelo s chybou... odešla váha vzduchu... jinak za nás bez problému. To starší motory v 5008 hlavně, co jsou doma jako druhé auto a převážně pro ženy, které pouze jezdí s dětičkama do školy... hrozný... karbon, sání, svíčky ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...