Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový Peugeot 508 už jezdí


kemo

Recommended Posts

V 22. 2. 2018 at 18:52, minimaxa napsal:

:myslim

Karosářská varianta fastback zažívá renesanci, minimálně v podání Peugeotu. Namísto sedanu bude mít nový 508, automobil střední třídy, výklopné celé zadní víko. Nechybí typický prvek, který fastback odlišuje od liftbacku, a tím je malý spoiler. :aut

NJN, já myslel, že když se to otvírá se sklem, tak je to "liftback" :aut Jsem nevěděl, že když se tam přidá spoiler, tak už je to něco jiného :o
Tímto se tedy omlouvám. Trestem mi budiž spálená ruka, ke které jsem přišel při dnešní výměně chladiče na švárovo 307 :aut 
Ale s tím kombíkem jsem měl pravdu :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, StibTo napsal:

Funkční ... A jak dlouho ? 17 let jako u naší 306 ? Pochybuji. Není v zájmu současných výrobců automobilů, aby jejich produkt vydržel takhle dlouho ... Jak by pak prodali nové modely ?

Ber to tak ,ze firmy obměňují auta po 5letech,je plno aut na operativní leasing.... Takže auta se obměňují vydrží 5-7let a nájezd 150-200km a pak to půjde do kopru,smůla kdo to koupi,protože se z toho posere a bude do toho muset cpat....lidi si budou muset rozmyslet jestli na šetřit na novy nebo zanovni,nebo koupit starou vránu a za 5let do ni nastrkat spousty kacek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, koupit novyho Peugeota, na 5 let Optiway a splatit a pak at si s tim uzije srandy nejakej chudak ... Kdyz si spocitam kolik jsem na opravach za 3,5r nacpal do 407 porad by to jeste ani zdaleka na novy auto ve stejny cenovy kategorii, vykonu a vybave nebylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkné :)  Trochu jsem si i procvičil (dnes už spíše pasivní) francouzštinu ... Taky jsem zvědav na cenu, ten motor 1.6L 225K bych si možná dovedl představit :super  A hlavně konečně liftback ! (nebo fastback, to je mi fuk, hlavně že se otevírá celý zadek)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já z toho nejsem tak nadšený.  Vypadá zvláštně a vidím v tom Mustanga... zezadu to je prostě amerika... liftback fajn, ale vysoká nakladova hrana.  

Asi si budu muset zvyknout, ale láska na první pohled to u mě není.

Motor 225 koní s 8kvaltem zní opravdu dobře... ale na to milion stačit nebude... jen mě trochu děsí ty filtry pevných částic, co dostávají nové benziny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...