Jump to content

Nový Peugeot 508 už jezdí

kemo
 Share

Recommended Posts

To je ještě za dlooooooouho :D Já jsem z vás tady daleko nejmladší troufnu si říct :D  Ale budíky nad volantem mi prostě nesedí, jsem z toho zmatenej.. a malej volant.. mám 190cm a jak mi často říkají - "mám ruce jak lopaty" - takže si pak připadám poněkud divně když mi volant zmizí v rukou, známý ma sportovní volant v podobných rozměrech a vůbec mi to nevyhovovalo :D 

před 2 hodinami, Rikic339 napsal:

mám 190cm

Takovej prcek? Tak to se nedivím :aut 
Co máme potom říkat my, "normálně" narostlý :D

Malej volant je návyková záležitost. Víkend jezdíš s malým, a pak ti normální přijde, jako kolo od parníku :) Každopádně tyhle zploštělý dvouramena se mi taky nelíbí. Nej volant je ve 208/308 GTi :super 

Ocitováno z čerstvé tiskové zprávy :

V nabídce jsou dva nové typy benzínových motorů (v závislosti na daném trhu), jejichž základem je motor 1,6 l PureTech:

-          1.6 PureTech 180 k S&S s automatickou osmistupňovou převodovou EAT8;

-          1.6 PureTech 225 k S&S s automatickou osmistupňovou převodovou EAT8 (pouze verze GT). Tato verze ve spojení s režimem Sport u řízeného odpružení zajišťuje mrštnost a reaktivnost zasluhující označení GT.

TAK ASPOŇ NĚCO !!!  :potlesk:potlesk:potlesk

Guest minimaxa
před 5 hodinami, MJSytic napsal:

Kombi nebude ;) Bude jen liftback.

:myslim

Karosářská varianta fastback zažívá renesanci, minimálně v podání Peugeotu. Namísto sedanu bude mít nový 508, automobil střední třídy, výklopné celé zadní víko. Nechybí typický prvek, který fastback odlišuje od liftbacku, a tím je malý spoiler. :aut

Funkční ... A jak dlouho ? 17 let jako u naší 306 ? Pochybuji. Není v zájmu současných výrobců automobilů, aby jejich produkt vydržel takhle dlouho ... Jak by pak prodali nové modely ?