Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pokuta za rychlost v Německu na dálnici


pavelu96

Recommended Posts

Tak konečně se to vyvíjí podle mých představ. :D

Po dopise ve kterém jsem Německým soudruhům sdělil, že jim řidičák nepošlu, protože ho potřebuji v ČR a zákaz platí pro D, přišla odpověď, že jim stačí poslat ofocený řidičák na email a od doručení pro mě platí zákaz řízení v D na jeden měsíc :super

Tímto bych chtěl poděkovat @74dave za radu - Díky:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...

Pise, ze jel z Brenneru. Pokud vim, Italove maji v tunelech 110-120... a kdyz si v hustym provozu nevsimnes a ostatni jedou stejne, tak te to nenapadne, ze rakouskej posuk tam ma limit uplne jinak.

Ona obecne ta 80 na dalnici v tunelu je blbost na Ntou... akorat to dela naprostou neplynulost provozu a kolony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se teď vrátil a všude tam je 100 nebo 80. Možná byl rozhicovanej z Chorvatska kde na to všichni kašlou a jede se hodně přes limit. Vlastně všude po Chorvatsku na to dlabou. Možná pokutují jen cizince.

A v Rakousku v opravovaném úseku kde bylo 80 na mě dorážel kamión ,že mám jet rychleji než je na ceduli 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám bohaté zkušenosti s polskýma kamioňákama, protože jezdím často na trase vedoucí do polska, někteří si svůj malý penis nebo malou výšku kompenzují třeba tím, že se za mě zavěsí, troubí a ,,tlačí' před sebou, přesto, že jedu podle předpisů plus cca 10 km/h (trasu znám a vím, kde měří, tam samozřejmě uberu), ale tyhle zmr*dy si vychutnávám--naposledy jsem zastavil ve městě, šel za ním dozadu a zeptal se s milým úsměvem, jestli mi hoří vzadu auto, nebo nesvítí světla, když na mě pořád troubí a bliká--šla mu pěna od huby a prý néé, nic s autem nemám, ale jedu prý pomalu, tak jsem mu řekl, ať mě teda s tím kamionem předjede (což se nedá, cesta je furt plná) 🙈😂, najednou se tam objevili policajti, tak jsem mu řekl, jestli to chce s nima probrat, to už byl rudý v obličeji, zralý na infarkt 👍, jak jsem ho tak zespoda měřil okem, víc než 70 kilo a 160 cm neměl, ale za volantem hero jak cyp...

tímto se omlouvám krnovákům, bo ta kolona ve městě co jsem vyrobil, byla fakt dlouhá :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od Prahy směr Karle Varle se mohutně buduje dálnice a tak je tam poměrně velká síla úseků s omezením na 70 i 50 km/h. Když jsem jel naposledy do Jáchymova, před koncem dálnice u Krušovic jsem předjel kamion a ten mě na prvním omezení dojel. Jel jsem tak, jak psaly značky a kamec mi jel nalepenej na zadku jak vosa na bonbonu (teda v omezeních - na volném úseku jsem mu vždy o kus ujel, ale v omezení mě zase dojel on). Vydržel to až do Hořesedel, kde jsem si dovolil zpomalit na 50 km/h a on mě těsně před začátkem obce začal předjíždět - dokončil až hluboko ve vsi, kterou projel cca 80 km/h s bílou Octavií v závěsu. No a v další vsi, Hořovičkách, stál kamion v prostoru autobusové zastávky a z bílé Octavie vystupovali pánové v uniformách.

Ne, líto mi ho fakt nebylo.

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ozzy56 nic ve zlém, ale ponižovat se na jeho úroveň tím že mu zastavíš a blokneš ho, to je fakt zbytečné.. Jeho tím fakt nevytrestáš, akorát to odserou nezainteresovaní a blokneš půl města.. Vlastně jsi udělal to nejhorší cos mohl. Buď ignorovat, nebo pustit, ale v podstatě vybrzdit a vyběhnout na něj, to nee

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Rikic339  nevím, kde jsi našel slovo vybrzdit, :myslim, ale je správné, že máš na věc svůj názor 👍, bohužel ho nesdílím--ignorovat takového blba jde dost těžko, když logo Mercedesu nebo Mannu jeho tahače máš skoro na zadním sedadle, a pouštět ho před sebe ?? a proč , prosím tě, já jedu dle předpisů :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...