Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 206 výmena chladiacej kvapaliny


fear100x

Recommended Posts

Zdravím , vymieňam kvapalinu na p 206 1.4 kfw  má tam byť  vraj  7 l  , mne sa nepodarilo dostať von ani 5 l , bola tam originál   slabo zelená , pri vypúšťaní mám povolene odvzdušnenie na kúrení aj termostate  , ako dostať von všetko ?

Systém som už 3 x preplachoval destilkou, vždy odvzdušnil a zohrial motor kým nezopne ventilátor ....

Keď počítam v systéme  my ostane cca 2,5 l vody  , o to menej  vody  rozmiešam z chladiacou , tj 3 litre chladiacej  + 1,5 l vody  + 2,5 l co ostane v systéme , v aute sa to všetko premieša nie ?

Alebo všetko von a riadne neriadená chladiaca ? 

 prosím o nejaké to info ,rady , dik za pomoc 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bych určitě nedělal, hrozí zalomení šroubu :roker

samozřejmě záleží na tom, jak je auto staré, ale při výměně kapaliny tento šroub nepovolují ani autoriz. servisy, šroub se pak léty zažere do bloku a při jeho povolování hrozí BIG PROBLEM--a přitom zbytečný:myslim, kapalinu lze vyměnit i bez povolování tohoto šroubu, stačí jen systém propláchnout hadicí...

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na bloku som nič nepovoľoval ani som o tom nevedel :), no mne sa podarila zlomiť ta skrutka na na termostate:D, mám to už vymenené  5 l vošlo dnu   g 11 rozriedenej  na - 37 a dva litre destilovanej vody ostalo dnu, hádam  tá g 11   bude ok  pre tento motor , g 12 by bola asi zybtočná..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...