Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot J5 - přestavba motoru benzín/diesel


Crafty

Recommended Posts

Zdravím, mám možnost koupit Peugeot J5 r.v. 1991, má to ale háček - v papírech je zapsaný motor 2,0 benzín, ale z ekonomických důvodů byl do auta namontován dieselový agregát 2,5L (a nebo někdo použil papíry z jiného auta, na tom už nezáleží)
Zajímá mě jestli je Peugeot svolný vydat nějaké povolení k přestavbě na motor ze stejného typu vozu jako třeba v případě Mercedesu, a nebo jestli na to kašlou, a nemá smysl auto kupovat? Chtěl bych to mít papírově vpořádku.
Neřešil to tady už někdy někdo? :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano omylem. Když už, tak se vydává vyjádření o záměnnosti dílu - tzn. karoserie - za díl shodného objednacího čísla. Žádná "přestavba" není možná. A velmi pochybuji, že to, co v minulém století povoloval Mercedes, je dnes ještě možné. Pokud je v papírech zapsaný motor 2,0 benzín, žádnou "přestavbu" na jiný motor nepovolí, jen ty výměnu karoserie, ale motor zůstane stejný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš suprovou kastli,tak vyříznout číslo,pokud možno s co největší plochou okolo,nejlépe v původních svařovacích bodech a tam mrsknout to tvoje. To byl před par lety původní postup jak to obejít.

Jináč po revoluci byl Fiat první kdo to tu v čr zatrhl. Ale i tak to šlo udělat pokud čísla nebyly rok a více od výroby od sebe. Takhle jsem dělal dvakrát Uno Turbo i.e.. Jo to byla motokára.:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...