Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

žárovky do mlhy


brixtr

Recommended Posts

o žárovkách je toho tady plno ale já to budu mít komplikovanější.. mám citroen c5 I a mlhovky mám v hlavním světle přičemž žárovky h4 jsou jak dálkové tak i mlhové. další díry na mlhovky se mi do nárazníku dělat nechtějí a tak by mě zajímala zkušenost na nějaké dobré žárovky co svítí pěkně v noci i v případné mlze.. zaujaly mne hlavně tyto žárovky tak pokud někdo má podobný problém co já tak budu rád za každou zkušenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, kdysi jsem hledal dobre žárovky do mlhovek a spousta lidí mi doporučila žluté mlhové žárovky od značky piaa https://www.amazon.com/PIAA-13507-Yellow-Performance-Bulb/dp/B00CRHT0QY , sou ale drahý jako mrcha tak sem se na to vybodnul, pokud máš tak dva tisíce navíc tak je vyzkoušej a dej mi vědět :D jinak nevim jestli bych kupoval žlutý žárovky od amazonskýcho číňana. nejlepší zkušenost mám s Osram bluevision, ale já mám h4 tak nevím jaký budou v h7. ale jak říkám jedny z nejlepších žárovek co jsem zkoušel jsou ty osramky, taky bych se rád podíval na ty piaa ale jsou drahý :papa 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neudělá :(

Edit: Poptal jsem je u dovozce, jestli nemá nějakou osramku v šuplíku, tak vydrž...

Ty Narvy nevidím už ani v systému.

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...