Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Třetí brzdové světlo


saint_caitlione

Recommended Posts

Ahoj a dobrý den!

 

Snažím se trochu dát do kupy svého lvíčka....sice mě vyšel lacino, ale už jeho koupě se na něm pořád musí něco opravovat či upravovat....

 

Je to Peugeot 406 1,6 65kW, benzín, rok výroby 1996, model sedan. Jen abychom v tom měli jasno ;-)

 

Potom, co jsem hned na začátku musela dát vyměnit přední nárazník (do pána prý někdo ťuknul na parkovišti- no, mechanik mi řekl, že to musela být pěkná šlupka, protože to hnulo s celou kapotou...), nedávno jsem musela nechat vyměnit zadní tlumič výfuku a teď řeším "drobnosti" (chyb na autě je víc, ale ty třeba přijdou na řadu časem- takový drobnosti, jako že pořádně nefuguje tachometr, nefunguje ručička palivoměru a tak...).

 

Protože chyběly úplně, nebo jsou přítomny, ale jsou poškozeny, budu teď kupovat víčko k nádržce ostřikovačů (chybí), měrku na olej (chybí ten plastový vršek, zůstala jen tyčka), tažné oko (už jsem tady jedno téma na to měla- sice mi kamarádka jedno donesla, ale pasuje jen dozadu- teda, pasovalo by, kdyby podstatná část toho závitu neuhnila, zjevně již před lety) a hlavně (a teď se dostávám k tomu podstatnému :-D)- třetí brzdové světlo. Pán na vrakovišti mi nabízí dvě možnosti- žárovkový nebo diodový. A já...upřímně, nemám šajna. Pán mi napsal, abych se poradila se svým mechanikem, které tam mám. Já tam nemám žádné :-D 

 

Poradíte mi tedy prosím někdo, které si zvolit?

 

Děkuji :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VIN jsem posílala i do toho vrakoviště, ale pan mi napsal, že podle něj nic nenašel. Třikrát jsem ho kontrolovala ale chybu jsem nenašla. Jen tak okrajově, to se může takhle posílat nebo zveřejňovat VIN? Já si připadám, jako bych zveřejňovala číslo debetní karty :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, jarokare napsal:

Vždyť ho vidí každej , kdo se podívá na štítek na předním okně a většinou ho chtěj při objednání dílů ;)

No, po mě ho v servisu nechtěli ani jednou, ani když objednávali nárazník, ani když teď objednávali ten zadní tlumič na výfuk. Když nad tím tak přemýšlím, oni ani nechtěli vědět, jestli mám výfukový systém s nebo bez karburátoru....ale vzhledem k tomu, že tam to auto už jednou měli (a jsme s přítelem stálí klienti), tak je možný, že ho už měli v databázi, každopádně malej techničák si ode mě brali až při předávání auta. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...