Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přihlášení - Vánoční večírek 2017


Recommended Posts

Tak se mnou zatím nepočítat, se to trochu podělalo. V dvojgaráži mi pokládají dlažbu a dost to podcenili. V neděli večer jsem z garáže  demontoval expanzku 200 L v pohodě a pak bojler 250 L, aby mohli dláždit. Přestože jsem měl k bojleru a solárnímu ohřevu pomocníka na telefonu, solidně jsem si cca 100 L vytopil garáž a sousední koupelku rošt podlah. Teď jsem 2 dny v Plzni, kam jsem jel nad ránem  v 02:36. Až se vrátím ve středu domů, zjistím rozsah škod nebo kam se posunuli řemeslníci. Sere mně to kurva ani nevíte jak. :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Radovanek napsal:

Tak se mnou zatím nepočítat, se to trochu podělalo. V dvojgaráži mi pokládají dlažbu a dost to podcenili. V neděli večer jsem z garáže  demontoval expanzku 200 L v pohodě a pak bojler 250 L, aby mohli dláždit. Přestože jsem měl k bojleru a solárnímu ohřevu pomocníka na telefonu, solidně jsem si cca 100 L vytopil garáž a sousední koupelku rošt podlah. Teď jsem 2 dny v Plzni, kam jsem jel nad ránem  v 02:36. Až se vrátím ve středu domů, zjistím rozsah škod nebo kam se posunuli řemeslníci. Sere mně to kurva ani nevíte jak. :grr

na dlazbu to zas az tak nevadi nejaka vlhkost, ale mela by byt do 4% - 5%, pro jistotu bych ti doporucil pouzit penetraci protivlhkostni do 8% a více, treba Chemex epoxy 474-0492 - http://www.chemex.cz/cs/prumyslove-podlahy/epoxidove-pryskyrice.aspx, nebo Uzin PE 480 - http://www.uzin.cz/vyrobky/prehled-vyrobku/vyhledani-vyrobku/details/uzin-pe-480-1698/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No někteří spoluobčané / členové jsou holt ukecaní a nemohou si pomoci. :papa   Tohle vlákno je o přihlášení a tak stačilo :  Nemohu dorazit - mám vodu ve sklepě :myslim     Zbytek patří do - Co jste dnes udělali . . .    ale co naděláš  :cool:

Prostě - Zase má ten @Radek Hurvajz pravdu :potlesk      ( Budu mít to víno zdarma ?  :D )

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pepito  ještě, že je ten @Radek Hurvajz můj člověk a rozumí mi.  :super     Kdyby se na srazech tolik nepopíjelo, tak bych v tom neměl bordel :mad:  :D  :aut

@Radek Hurvajz - všiml jsi si, že už necituji ???  :potlesk   A říkal jsi tak týden předem - tak se připomínám a děkuji :papa

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...