Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přihlášení - Vánoční večírek 2017


Recommended Posts

Ať počítám jak počítám, nevychází mi to. 26 účastníků, 2 hošani bydlí spolu, to je sakra více než 4 procenta! A kromě mého auta mají všechna ostatní ještě teplý výfuk, začíná to být celé podezřelé. Navíc se to koná v zimním měsíci. Dvakrát podezřelé. Do toho ti kormidelníci Holanďani....... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Weri 605

Citovat

  Neřád zní líp jak nečlen.. členem je přeci každý..., ale buď je řádný a nebo neřádný.. :) nechtěla bych jet někam kde nejsem členem... - přišla bych si už předem jak v babyboxu..! ;)

   JJJ  Vnímám to stejně :super     Ale jako nováček prohlašuji, že je to jen můj osobní názor . . .  :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Klemoň napsal:

@KoudaK  Cssssss,nemá to zaplacený a je to drzý...:D:aut  -   Móóóc pěkný zásah :super

Mimochodem já nemám problém vyplnit Excel a poslat jej mailem.  Spíš to musí být maličko opruz pro organizátora. Ale vzhledem k "mega" účasti na Vánočním to asi zrovna problém nebude. :(:(:mad:

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo,  takže chlapče ( @KoudaK ) začni brousit nářadí, protože na Vanoční sraz (pokud ho někdo nezruší) dorazím i s Kůstkou a to ona chce ten stolek. :aut

Takže ani tvoje zlatá Martina tě před našema rozhněvanýma satoriema neochrání :bacha  :D  :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Radek Hurvajz napsal:

Kdo by co rušil? A pak, nezdržujte mi ho nějakým stolkem, mě má dělat jedno prkýnko a ten čas co si na to vyčlenil nastane až za hodně dlouho, pak už mu zase žadnej nezbude :D

Ježiš promiň Radku, já netušil, že  jsi mu zadal to rozsáhlý projekt :D   :papa  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...