Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přihlášení - Vánoční večírek 2017


Recommended Posts

A je to definitivní, pánové a dámy, LGBT a další nezařazení, aby se někdo necítil ukřivděn v oslovení :D

Nejenže to nevyschlo, ale ani se to doposud nenatíralo závěrečnou barvičkou. A jelikož se nenatíralo, tak ani nemělo co definitivně uschnout. Tudíž jsem zpětně připojil jen bojler, postavený na zaspárovanou dlažbu, abychom v té kose měli po týdnu aspoň teplou vodu. Na expanzku se jede jen na malou 40L, místo kombinace 40+200. Takže tento víkend se garáž, půda a obývák, kde jsou všechny krámy (krásně mi parkuje v obýváku 5 kol, z toho 1 elektro) rozstěhovávat nebudou. Až víkend příští, což je právě sraz. Tedy pokud to bude v pondělí nebo úterý suché, aby se to mohlo mezi dlažbou a rantlíky kolem natřít a do víkendu to vyschlo. Jinak díky za rady, tlumočil jsem dodavateli.

Udělal jsem tedy dobře, že jsem se nepřihlásil, aspoň nebudu prudit s odhláškou. Užijte si to děcka, bud na Vás se slzou v očku vzpomínat a makat v baráku. Páč následující víkend je rodinná oslava 2 narozenin a 1 svátku u nás ve zmíněném obýváku, následující víkend jsme s prarodiči v Praze no a ten další je jaksi Štědrý den. Jak se sere, tak se sere :grr

Upraveno uživatelem Radovanek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, jste ve vlákně vánočního večírku! Asi to přesunu do elektrickýho vlákna

Edit, tak přesunuto, poprosím Radovánka i ostatní aby ty elektrický romány psali tam kam patří a sem případně jen informace tykající se přihlášení na večírek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...