Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Motor chcípá po zařazení rychlosti


drtikol777

Recommended Posts

ahoj. mám P407 1.6 HDI
před časem sem měl problémy s ranními starty. motor naskočil a po pár vteřinách chcípnul. potom bylo velmi obtížné ho  nahodit. starter tocil ale nechytil. vetsinou pomohlo rucne nacupovat palivo balonkem na alternatoru.

před casem mi vymenili palivovej filtr a 14 dní sem jezdil normálně :-)
dneska sem zjistil že když je motor studenej a já s autem stojim na místě a chci se rozjet, tak zařadim jedničku a jakmile pohnu pákou atak klesnou otáčky motoru až chcípne. a to i když noha byla stále na spojce :-O
to samé i s pětkou ale to motor uplně nechcípne. jen poklesnout otáčky.
rozjedu se jen když držim motor ve vysokých otáčkách.
občas chcípne motor i za jízdy. obcas blbe startuje.  pri jizde pocituji lehke skubani.  a obcas auto funguje uplne normalne. 
cim to muze byt, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

ahoj. tak po čase zase napíšu mou zkušenost. na diagnostice je stále zobrazena chyba P0193. vysoký tlak paliva.po nastartování mi svítí orandžová kontrolka motoru, ale auto jezdí. auto už nechcípá po zařazení yrchlosti ani za jízdy, takže normálně jezdim. občas auto po nastartování po chvilce chcípne a pak jde obtížně natočit. zřejmě to souvisí s tou chybou tlaku paliva. ted sem zjistil, že auto chípá pouze když mám v nádrži míň jak 3/4 nádrže paliva. takže teď udržuju plnou nádrž a jezdim :-) ale kontrolka motoru svítí stále... :-(

v peugeotu mi dělali kontrolu tlaku a měnili i ějaké potrubí, ale nic nepomohlo... na diagnostice víc nezjistí :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...