Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Praská pojistka


Nick406

Recommended Posts

Čau nevíte kde hledat problém? v případě že mě už tento týden dvakrát praskla stejná pojistka jedná se o číslo 25 stropní osvětlení,pamět rádia a kodované startování celou dobu tam mám pojistku 10A podle manuálu tam má být 7.5A může to mít na to nějaký vliv ? ale celý tři roky to nedělalo a docela mě překvapilo že i když mám odpojenou klávesnici tak mě nešlo nastartovat :bojim když se jedná o pojistku pro kodované startování. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nn nic jsem tam právě nedělal začalo to ze dne na den první v pondělí dnes druhá ....i když jediný co mě napadá tak světlo v kufru spadá pod osvětlení stropu že asi ? ted si říkám že v obou případech to bylo pokaždý když jsem měl otevřený pátý dveře třeba 5 minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak když ta pojistka praskla tak mě nesvítila stropní světla ale jen při otevřených dveřích,ukazovalo mě to plnou nádrž i když tam byla půlka a nefungovalo počítadlo KM nic se na něm nezobrazilo a k tomu to teda nešlo nastartovat.

Upraveno uživatelem Nick406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nahraď pojistku upravenou, tak, že ji přemostíš silnou žárovkou, např. z dálkových světel. Můžeš s tím i jezdit, žárovku si někam viditelně upevni na dlouhých kablíkách. Tak budeš mít možnost hledat příčinu. Při zkratu se žárovka rozsvítí.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Mrknul jsem se na to světlo v kufru a zjevně vyřešil problém když jsem světýlko vytáhnul tak ta plastová objímka ve které je žárovka byla špatně nasazena po dotáhnutí opět praskla pojistka :D světlo jsem odpojil dal rovnou novou žárovku vyměnil pojistku a ted se uvidí.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...