Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 nespustí čerpadlo a startér


Cortino

Recommended Posts

Ahoj borci,

Chtěl bych Vás poprosit o radu. Pár dnů zpět mi auto normálně bez jakýchkoliv problémů fungovalo, dopoledne jsem s ním jel nakoupit a odpoledne, když jsem do auta sedl, už jsem nenastartoval. Při otočení klíčku do 1. a 2. polohy auto reaguje normálně, vše funguje, až na to, že v 2. poloze není slyšet tlakování palivového čerpadla. Po otočení do polohy startování slyším cvakat relé v pojistkové skříni, ale startér se nepohne, nemá žádné tendence točit. Zkoušel jsem odpojit a dobít baterii, ale s baterií problém není. Zkoušel jsem i mačkat červený spínač na odpojení palivového čerpadla u motoru, ale to taky nepomohlo. Pojistky jsem proměřil, všechny jsou v pořádku jak v interiéru, tak i v motoru. Také jsem zkoušel nastartovat náhradním klíčem, ale stále se to chová stejně. Nemáte prosím někdo ponětí, která věc by mohla souviset s tím, že se nespustí palivové čerpadlo, ani startér? Mám Peugot 306, r.v.2000, 1,6 benzín, 65kw.

Budu rád za jakýkoliv nápad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

civka starteru je napajena primo pres spinaci skrinku, takze pokud je v poradku spinacka, pak chyba muze byt pouze v civce starteru a nebo spis v uhlicich starteru - zkus na nej poklepat, nekdy ma tendenci jeste se parkrat chytnout, nicmene repas pak bude nutny

to zda bezi cerpadlo v nadrzi, to bych resil az nasledne, ne vzdy se po otoceni klicku spousti. Napajeni cerpadla je pres tzv. dvojite rele, ktere je z vnejsi strany kastliku ridici jednotky motoru, v mistech pod brzdovym valcem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...