Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přilepení vnitřního zrcátka


Charlie 607

Recommended Posts

Ahoj, upadlo mi vnitřní zpětné zrcátko, zůstalo viset jen na kabeláži, tak jsem ho prozatím odpojil a sundal. Drželo to na skle jen na takovém lepivém proužku. Jak to opravit? Dá se někde koupit ta lepicí páska na které to bylo, nebo to přilepit nějak jinak? Případně jak, čím? Díky

 

     

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Existuje originál priehľadné lepidlo na lepenie vnútorných zrkadiel na čelné sklo...názov už neviem,len cenu 8€..

A napr tu to majú podstatne lacnejšie https://www.aamarket.sk/chemotechnika/lepidla/lepidla-na-spatne-zrkadla/lepidlo-na-vnutorne-zrkadla-petec-spiegel-fest.html

Upraveno uživatelem ferinko2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, asi zkusím nějaký autoskloservis. No čelní sklo měněné určitě nebylo a jestli s tím předemnou někdo něco dělal nevím, ale předpokládám, že ne. Na zrcátku ani na skle nejsou žádné stopy po jiném uchycení, ale jak to u 607 dělali ve vyrobě nevím. Ale celkem mi to překvapilo, čekal jsem tam nějaké jiné uchycení.

     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lepivá páska pro automobily je taková tlustší (1 mm?), aby vyrovnala nerovnosti lepených ploch. Seženeš v servise, je dost drahá (metr stovky Kč). Navíc, zrcátko by se mohlo chvět, ona je taková gumová.

Doporučuji lepidlo Mamut, mám odzkoušeno na zrcátku. Vyrábí se i průhledné, transparentní. Případně lepidlo Pattex 100% (tak se jmenuje) je ještě kvalitnější (ale je tekutější).

Mamutem jsme tam nalepili ten obdélník, a pak po 24 hodinách nasadili zrcátko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...