Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vánoční večírek Peugeot clubu 2017 - Sobota 2.12.2017


Recommended Posts

MJ... za 1000,- nebejt poslední, když sme jeli nedobrovolně kuli navigaci na vejlet.., se vyplatí... :D

mimochodem mám je tu oba... Rebely... :D klukovina..., podivej ty rarášci v očích... ;) a eště přidávám jednu pro Radunku... Jmenuje se to...: s princeznou ve věži... :D:D:D 

image.jpg

image.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, MJSytic napsal:

Já myslím, že pro Radunku dalších foto netřeba. Jasně se ukázalo, že příště musí přijet taky. My Pepita prostě nezvládneme uhlídat :aut:D 

No krásně napsaný...!!! :D 

já ale myslela tohodle chlapa... :mad:

image.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych poděkovat pořadatelům za super večer. Opět sem byl přesvědčen že tahle parta je super a velice rád vás zase uvidím buď někdy někde na kávě nebo na srazu.. :) @KoudaK dobře jste to naplánovali a zvládli. :) Jen škoda že jsme nemohli jít s váma na to rozhlednu, ale i tak Děkuji... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Radek Hurvajz napsal:

Alkohol je to poslední kterej za to muže, tohle je v charakteru člověka. Alkohol to pouze otevřel

Nemyslím, že by to byla tak nezbytně otázka charakteru. Byl to pokus o srandu, který se hodně nepovedl. Je mi líto, nechtěl jsem se tebe a Radky dotknout. Původní význam toho špatného pokusu o vtip jsem ti vysvětlil a ještě jednou se omlouvám. Tak to už prosím hoď za hlavu - ne kvůli mě, ale kvůli sobě a Radce :(:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem moc děkujeme za účast a hlavně těm kteří přijeli 300 km a více a jsme rádi, že se vám to líbilo!  

Ale musím říct, že nebejt moji drahé polovičky Martiny tak by to asi tak dobře neklapalo..  

@Radek Hurvajz a @Radka S. na této krásné akci maj taky velký podíl zásluh.. 

I personál musím pochválit!  Takhle ochotný zaměstnance jsem už dlouho neviděl... S paní provozní byla taky super spolupráce. 

Takže ještě jednou dík.. Bylo to pěkný zas vás všechny vidět.. H. a M.

:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Weri 605 napsal:

Potkali sme 2x dva loudálky.... :D

No nikdo neříká, že jsem si nejel na pohodu ( tedy cca 120-140 podle provozu a kopců ) :papa    Ale nazývat mne loudálkem, když mi ani 160 na tacháči nestačilo na to abych vás dojel . . .   :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Klemoň jenom 160? Tak to ses loudal na pohodu :D

Jinak vidim, ze jste si to uzili, ja oslavu taky, dokonce jsem se rano probudil zivej a zdravej.

No s tim dalsim se to moc nepovedlo, za me dost pres caru a nedivim se reakcim.

@Radek Hurvajz  porad jsem nevedel jak ten balicek nazvat..... zda "nahradni dily" nebo "hurvajzuv poter", :D tak jsem radsi nenapsal nic :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...