Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vánoční večírek Peugeot clubu 2017 - Sobota 2.12.2017


Recommended Posts

No já dorazím s Kůstkou a ta bude na trhy chtít jít. Tak mi šlo o to, že v sobotu už nic nestihnem, bude srazová činnost a v neděli ta rozhledna. Tak jestli máme šanci něco stihnout ještě v neděli po rozhledně (myslím ty trhy) :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@KoudaK Tak předpokládám, že soused mi své CLK nepůjčí, takže pojedeme mým. :papa     Mě šlo spíše o to aby v neděli  ve 12 hodin nebyla polovina stánků zavřených :o

U nás jsou stánkaři líní a když nejsou obaleni nakupujícími, tak to klidně v poledne zapíchnou a je po nákupech.  :(    Přitom hromada lidí vyrazí na čumendu až po obědě. Tak nevím jak je to u Vás . . .  :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pokud pujdes na stanky a budes odjizdet nekdy kolem treba druhe hodiny v nedeli dom, tak je mozne, ze se potkame na dalnici az se ja budu vracet z Osvetimi :D

ale prd, spatne jsem se vyspal ja.... ja budu v osvetimi vlastne az o tyden pozdeji :D:D:D:D , jsem furt zblblej z toho Koudaka jak mi psal, ze to sraaz bude az ja budu v osvetimi :D 

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...