Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vánoční večírek Peugeot clubu 2017 - Sobota 2.12.2017


Recommended Posts

Jan jako Jiří... :D Prostě Jouda... :D 
 

@StibTo taky tak nespím moc dobře... ale kdybych přeci jen lehce roztomile zavrněla, tak po mě něco hoď, klidně bačkoru.. :D já se votočim hubou ke zdi.. Až nad ránem zaberu, tak ti ani bačkora nepomůže, ale to už věčinou nevrčim.... :D:D:D
Hele jak chceš.. :) nenutim... chápu... :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@radim.1008 - jako poradím :mrk . Jo máš pravdu, jsem se upsal.  Myslel jsem Jan, tedy Honza Fiala.

No zkrátka bych od @KoudaK a nebo kohokoliv rád slyšel jak je to s těmi trhy v Tišnově.  :myslim

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Veverka  @StibTo @Weri 605 není to špatný nápad ale nevím jak Veverka a StibTo snesou manželskou postel.. :mrk:super

@Klemoň dle www stránek města Tišnov by vánoční trhy měly začít sobotou 2.12.2017. 

V pondělí tam zavolám abych to věděl na 100%..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Weri 605 napsal:

Jestli nejsou pokoje.., stačí mi dvě židle... nebo klidně budu spát pod schodama na kobejci... :D když si vzpomenu, kde sem to zapíchla minuej tejden, tak i ten koberec je deluxe.. :D

 

mImageHandlerA.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa lidi neblbněte s těma fotkama, já sem eště furt v přesvědčovacím rodinném cyklu, aby jela 2 auta. A když vidí, jak tam dopadají holky.......

A taky dělám reklamu mezi novýma elektrickýma pěžoťákama - http://www.hybrid.cz/carsharing-emuj-ukoncuje-cinnost-rozprodava-elektromobily 8 kousků je v nabídce. V týdnu od 20.11. nám dá emuj.cz všechny iOny (všech 8ks) na jedno místo v Brně a všichni zájemci si budou moc si auta osahat, přeměřit baterky, mrknout se na ně po mechanické stránce a prostě celkově prohlédnout. Bude-li zájemců více než 8 (aktuálně to vypadá na 12, ale je otázkou, kdo dá dohromady včas finance), bude dražba :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...