Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vánoční večírek Peugeot clubu 2017 - Sobota 2.12.2017


Recommended Posts

@KoudaK začal si bejt nervózní..? :D

Člověk aby si na vánoční večírek pořídil letenku do ÁZIJE.... :bacha

Jako by to nemohlo bejt U Lva na Těšnově... ;)

No zájem o autobus mám.. respektive.. MÁM - volný víkend.. :) zimáky celoročně.. :) dálniční známku.. :) peníze na pokuty určitě.. :D ale jestli pojede bus plnej klubáků, tak není vo čem.. :D naberte mě (blatníkem) na 15. km D1 pod mostem.. ;)

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 10. 2017 at 9:20, Scratch napsal:

.... a kdy mam jako slavit ty 35. narozeniny? V nedeli???

A kdo ti jako bude věřit těch 35 ???  Když jsem byl ještě hodně malej , tak mi takovej sešlej Brontosaurus a jeden ještě starší Stegosaurus vyprávěl jak si s váma jako mládě hráli na babu  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si hral s dinosaurama maximalne na pisku :D

Kazdopadne reusme je takove, ze se tri velke akce do dvou veceru nevlezou, a jelikoz se ocekava ze po vecirku se spoluzaky budu unaven, tak se ocekava jeste vice, ze po vanocnim vecirku budu kaput a v nedeli stejne nikdo moc nechce prijit. Takze my to nezvladneme (jedine pokud se mi nepovede neco nekde presunout.....)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 dny chlastat je v poho, akorát se mezitím musí hodně jíst a spát. Nevím ale, jak se to má s řízením auta mezi tím, i když opilý řidič = veselý vrah. To tak na zájezdě v Rusku za komančů v 1988 jsme dojeli do estonského Talinu, který ještě tehdy patřil Stalinovým pohrobkům, a jeden z našich se při koupání v zálivu Baltu (byl říjen, ale skoro všichni jsme viděli moře poprvé v životě, takže bylo nutné se smočit) seznámil s místním rybářem. K autobusu už nedorazil a 3 dny pobytu strávil u něj nedaleko v chajdě na nožkách (kvůli řílivu). Vodka samohonka, sušené ryby, zelenina, jejich děsné pivo chlěb a tak pořád dokola. Poslední den prý byl šašlik, ale z čeho bylo maso, radši nepátral. Zda z těch podivných pobřežních vyder nebo krys, co běhaly furt pod chatkou a žraly zbytky, co propadly mezerami v prkenné podlaze. Pak docela OK si došel třetí den na hotel Olympijskij pro věci a odjel s námi všemi na nádraží. To byla DRUŽBA S BALŠÍM D. My jen trapně demonstrovali s místními proti výročí Molotov-Ribentrop paktu, divili se, že mohou běhat po městě s velkou vlajkou s hákovým křížem a pili ve 22.patře hotelu arménskou brendy. Tam se mohlo, jinak byla Gorbiho prohibice. Odtud jsem taky viděli vrchol demonstrací, spojený řetěz lidských rukou Pobaltím. Masakr. Po návratu doma v ČSSR v Rudém právu ani v Mladé frontě ani slovo.  Samozřejmě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 10. 2017 at 20:20, Klemoň napsal:

A kdo ti jako bude věřit těch 35 ???  Když jsem byl ještě hodně malej , tak mi takovej sešlej Brontosaurus a jeden ještě starší Stegosaurus vyprávěl jak si s váma jako mládě hráli na babu  :D

já za to nemůžu, že v době tvých narozenin vynalezli provaz :D:D:D:D:D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...