Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Termostat


Jirikl

Recommended Posts

Čau lidi z ničeho nic mi nejde teplota na 90 stupnu a většinou skončí tak na 65. Nějaka dobrá rada nebo je hnedka špatný termostat? Jsem se díval jsou ruzné druhy buď magnetti marelli nebo Triscan ale to nevím co to je? Je to kvalitní?? Díky za vaše rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, co je to za motor, ale u 1,6 VTi tahle Lukášova jinak dobrá rada neplatí. Termostat v případě tohoto motoru zavírá výstup z chladiče, takže hadice dovnitř a lehce i chladič jsou teplé už chvíi po startu. Kdysi jsem právě termostat na základě tohoto reklamoval (pomalé ohřívání motoru), odpovědí mně bylo schéma ukazující právě tuto skutečnost.

Jinak samozřejmě souhlasím - jezdit se s tím dá, ale nedoporučoval bych dlouhodobě.

Upraveno uživatelem Ajap
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zjistíš v Service Boxu podle VINu (zaregistruj se na http://public.servicebox.peugeot.com ). Nebo sem napiš VIN. Každopádně ten levnější z AK stojí v Peugeotu skoro na korunu stejně, pokud si ho necháš namontovat, tak dostaneš až 30% slevu na díl podle stáří auta = montáž v ceně dílu. Ani Badisák nemá termostat levněji - šel bych s tím do Pežotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...