Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P206 spojkový pedál


LKancir

Recommended Posts

Dobrý deň, ide mi tuchšie spojkový pedál. Už som mal tento problém skor, kedy mi po zoslapnuti spojky išlo len velmi tažko zaradiť rychlosti a zo spojky vychádzali škripajuce zvuky a praskal spojkový pedal, no ked som tam dostal rychlosť a povoloval spojku normalne zaberala. Bolo skontrolované spojkové lanko a to vyzeralo v poriadku, známy mi tam neskor čosi premazal s WDčko aj silikonovým sprejom a spojka išla uplne lahko bez skor spominanych problemov, no po čase začína spojka zas isť trošku tuchšie. Kde može byť problém? Ďakujem za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten známý ti nastříkal shora WDéčko (silikon. olej) někam do spojky, olej steče na vodítko spojk. ložiska a tím pádem šla spojka lehce :myslim

jenže po čase se ten olejový film na vodítku zapráší prachem z lamely a spojka jde zase těžko...,pokud spojka neprokluzuje, dej mu to znovu, ať to opět stříkne a připrav se pomalu na výměnu spojky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus, ať nezakládám nový téma, mě de zas spojka hrozně lehko (1,4HDi 50kW) a když pak sednu do 307ky, tak to skoro nemůžu ušlápnout :), jinak řadit de normálně, žádné jiné problém není, může to byt načatá spojka, nebo něco takovýho, nebo to nemám řešit?

Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...