Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307sw 2004,1,6benzín- problémy s klimatizací


radimovic

Recommended Posts

Prosím o radu. Před rokem jsem koupil 307sw 2004,benzín 1,6,dvouzonová klima. Od začátku mám problém s funkčností klimatizace (v režimu auto i eco).Někdy topí moc,někdy málo,někdy je to v pořádku.I během jízdy se stane,že se nezmění venkovní teplota a přesto z ničeho nic začne foukat příliš teplý nebo studený vzduch.Pokud si dobře pamatuju,tak první měsíce čidlo venkovní teploty funkovalo správně. Po několika měsících mi čidlo venkovní teploty začalo ukazovat asi o 6-10 stupnů vyšší teplotu.V létě byla doplněna a zkontrolována klima(byla uplne bez chladiva),diagnostika neuvádí žádnou chybu u klimatizace. Podezřívám z těchto problémů venkovní čidlo,ale mate mě,že z počátku nejspíš ukazovalo teplotu správnou. Jinak klimatizace i eko režim fungují bez problémů,jenom je problém s teplotou vzduchu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V roce 2004 ještě dvouzónový klimy nebyly , takže máš nejspíš automatickou jednozónovou . Nejdřív oprav (vyměň) to čidlo venkovní teploty , protože bez něj si to dělá , co chce , pak může být v háji klapka míchání vzduchu (nebo její motorek) a v neposlední řadě taky ovládací panel klimy .

A nepiš dotaz na klimu do vlákna o fapu , to by tady bylo za chvíli hodně nepřehledno ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...