Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pomáhat a chránit


Pepito

Recommended Posts

Morepower:

 

s většinou tvého názoru souhlasim...az na to, ze když na ty babete upadnes...rozcisnes si hlavu...tak už to není jen tvoje věc...by člověk totiž nevěřil kolik stojí pobyt byt jen jediný den na Jipce...:roll

 

vena: Snad si nemyslíš,ze zrovna takovýhle spoluobcan si bude kazit maskovani reflexnim pruhem...jeste by ho někdo mohl "dyskrymynovat" pri peci něčí:autco autoradio

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím že tohle by všechno mělo vycházet z každého jednoho člověka. Ale když to vezmu do brutálního důsledku a prosím neberte mě za slovo ale tím že je povinnost nosit mimo obec reflexní prvky sice z toho zákona vypadla ta specifikace velikosti prvků ale jsou povinné tudíž pokud nedej bože sejme řidič na krajnici neoznačeného hazardéra tak má v ten moment na své straně polehčující okolnost protože ten chodec nedodržel zákonnou povinnost. Vím moc dobře že by člověk musel být hodně velký cynik když by řekl no dobře mu tak neoznačil se tak jsem ho holt trefil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Fruktis napsal:

Morepower:

 

s většinou tvého názoru souhlasim...az na to, ze když na ty babete upadnes...rozcisnes si hlavu...tak už to není jen tvoje věc...by člověk totiž nevěřil kolik stojí pobyt byt jen jediný den na Jipce...:roll

 

....

no, to s tím ale souvisí, protože si ponesu následky a tedy i finanční. Proto mám přece pojištění. Takle to má být nastaveno. To, že je pojištění povinné, je ten samý přístup. Jsem zodpovědný, ano, pak se zařídím tak, abych měl při případné hospitalizaci dostatek prostředků. Ale jakou formou to provedu je moje věc. Třeba si zařídím pojištění, třeba.. Na druhou stranu pokud nejsem zodpovědný, pak musím počítat s tím, že můžu mít sakra problém, existenční dokonce. Ale pořád je to o mé zodpovědnosti, o osvětě a samostatnosti.

před 41 minutami, Vena garážmistr napsal:

Já vím že tohle by všechno mělo vycházet z každého jednoho člověka. Ale když to vezmu do brutálního důsledku a prosím neberte mě za slovo ale tím že je povinnost nosit mimo obec reflexní prvky sice z toho zákona vypadla ta specifikace velikosti prvků ale jsou povinné tudíž pokud nedej bože sejme řidič na krajnici neoznačeného hazardéra tak má v ten moment na své straně polehčující okolnost protože ten chodec nedodržel zákonnou povinnost. Vím moc dobře že by člověk musel být hodně velký cynik když by řekl no dobře mu tak neoznačil se tak jsem ho holt trefil.

Ano, chápu, je tady určitá potřeba alibi. Beztak si to člověk ponese s sebou, pokud se nedejbože něco takového stane, to je taky hrozný. Vyšetřující aparát by ale přece měl dojít ke stejnému závěru i nyní → nebyl vidět, bohužel ho srazili → tedy řidič nevinen. Jen je pravda, že při variantě "reflexní prvky ze zákona" je rozhodování jednodušší.

Upraveno uživatelem morepower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...