Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

regulace xenonů 607


masilkov

Recommended Posts

Ahoj poradil by někdo? Na 607 rv-2005 mi to delší dobu hlásí poruchu regulace světel. Ale když zapnu klíček tak se obě světla pohnou akorát v pravém světle to při nastavování nějak přeskakuje. Motůrky jsem mezi sebou prohodil a je to stejné. Nevíte jestli v tom světle je nějaká detekce polohy nastavení čočky? Nebo ten moturek zastavuje na základě na nějakého odporu???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Mě třeba už oba moturky na naklápění odešli. Dobrej když s ním zatřeseš je tiše a špatnej uvnitř cinká jak něco prasklo.  Ale to světla zůstaly po nastartování v poloze dole a už šli jen seřídit manuelné. Ten druhej než úplně odešel, tak tak v něm taky loupalo, nějak se hádal ale hýbal se no a pak praskl. Jinak mi to hlášku o chybě nehodilo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...
  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

ked sa chces dostat do riadiacej jednotky xenonoc cez diag box musia bit svetla zapnute inac ti ju nenacita a to ze ti hlasi poruchu automatic headlamp adjustment faulty to sem tam zahlasi aj mne ze je vadny snimac zatazenia prednej napravy sem tam mu drbne pritom v merani parametrov v diag boxe ukazuje hodnoty spravne moze ti to blbnut aj preto ze mas manualne privelmi zdvihnuty svetlomet na doraz skus ho vratiti trocha spet aj preto ti to skube vzdy z motorcekom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...