Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

807 RHT zvláštní závada a chcípání motoru


Matyb66

Recommended Posts

Zdravim, mám problém s 807 RHT 79kw jedu auto táhne jede vše šlape jak má a najedou auto zdechne a když chci nastartovat tak čerpadlo tlačí ale auto nechytá po delším točení to napíše Engine imobiliser fault když to nechám půl minuty-minutu být a pak otočím klíčkem tak to neskočí jako hodinky a zase to jede dobře. Kroužek IMO jsem sundal je celý a konektor jsem prostříkal, zkusil jsem ihned po chcípnutí dát druhý klíček a stejně nic. Neví někdo ? Díky !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jeste projit kabelaz az k RJ motoru, resil jsem kdysi podobnou vec u nejake 406, byl zoxidovany kontakt v konektoru ECU, u jine 406 byl zas prosoupany kabelovy svazek a nalomeny drat. Blbe se to ale hleda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V těchto místech se v tom někdo už právě asi hrabal a celkově mi ta elektrika příjde dost zbastlená. Já na elektriku moc nejsem ale zkusím to no. Někdo mi i tvrdil že snímač otáček, nebo imo jako takové ale nevím nevím. Ideál by byl aby se na to podíval někdo kdo trošku ví. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 10. 2017 at 9:26, jarokare napsal:

Zkoukni kabelovej svazek v husím krku v těhle místech , můžou tam být shnilý kabely

807.png

Tak ten svazek byl hodně hustej :D už to předemnou někdo bastlil tak jsem to postupně přepojil jak je třeba hezky smršťovací bužírka a krimpovací kleště tak si mylsím že tohle je ok ale furt to hlásí Engine imo. fault :/  a chci se zeptat jak zabránit dalšímu proklepání kabelů ? :)

Upraveno uživatelem Matyb66
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...