Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čas na kameru


brixtr

Recommended Posts

Tak včerejší jízda po pražské magistrále mě přesvědčila o tom že opravdu musím pořídit kameru... jedu si takhle v pravém rohu a najednou se mi na bok přilepila ženská s vw golf. V první chvíli si říkám asi se vyhejba díram ale ve chvíli když jsem musel volantem trhnou takových stylem že jsem začal brousit kola o obrubník sem ji hned vytroubil... Pak to za chvíli zkusila znovu už s blinkrem hned vedle mne a kdyby tam nebyl sjezd (neměl jsem v plánu odbocovat) tak to do mě našila z boku...

 

20171001_195217.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud chces nekoho zamerovat, tak si kup zamerovac :D

Za prve bych neuhybal, za druhe kdyz mi vznikne skoda, tak dotycnou zastavim, konec koncu pokud sjizdela, tak za chvili potkas semafor a tam cervenou. Pokud by to nechtela resit, volam PCR. Mit k tomu zaznam jak uhybas je fajn. Ale musi tam byt videt, jak se pred tebe nasrala.... jinak mas smolika a bde tvrdit, ze jsi to uz mel..... 

Za treti na magistrale je dost kamer, takze treba to muzou mit nahrany i cetnici.....

za ctvrte, kdyz jsem jel cca 60 km/h a zabrousil jsem, tak to odnesly 4 paprsky, takze vyvstava otazka, mas to opravdu od toho??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo je to od toho. Pochybuju že sem zapoměl ze sem někde brousil jinde když jsem 30min před tím byl na vapce to umejt... na svém autě znám každý skrabanec  :D

Jako skrabance mě tolik nese*ou (první jsem měl půl hodiny potom co jsem to auto koupil :D) ale jde o to že tohle mě fakt přesvědčilo že ta kamera se hodí. Kdo ví se může stát příště 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mlada jela do ccm asi 5 km a tak proc by zapinala kameru ze.... bum prask a auto v protismeru a prorazena guma a odreny disk OZ..... no podekoval jsem ji. Od ty doby vozim kameru skoro vsude....

ale je divny ze mas drbly jen jedno kolo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to vcelku divočina ale je to rada od četníků které se dostane každému z našich (řidičů DP). Při pádu osoby ve voze atd. a jako příčinu uvede prudké brždění z důvodu náhlého zkřížení jízdní dráhy vjetí do jízdní dráhy atd. a ten darebák ujede tak četník vždy řekne měl jsi ho ocejchovat protože ocejchovaný auto dokážeme najít v pohodě pokud má dotyčný kameru tak to četníkům pomůže ale podle nich je nejjasnější důkaz cejch na škodícím autě. A podle zkušeností tak na kamery v ulicích se moc spoléhat nedá protože když je potřeba záznam z nich tak se většinou zjistí že ta potřebná nefungovala nebo koukala jinam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Vena garážmistr napsal:

Je to vcelku divočina ale je to rada od četníků které se dostane každému z našich (řidičů DP). Při pádu osoby ve voze atd. a jako příčinu uvede prudké brždění z důvodu náhlého zkřížení jízdní dráhy vjetí do jízdní dráhy atd. a ten darebák ujede tak četník vždy řekne měl jsi ho ocejchovat protože ocejchovaný auto dokážeme najít v pohodě pokud má dotyčný kameru tak to četníkům pomůže ale podle nich je nejjasnější důkaz cejch na škodícím autě. A podle zkušeností tak na kamery v ulicích se moc spoléhat nedá protože když je potřeba záznam z nich tak se většinou zjistí že ta potřebná nefungovala nebo koukala jinam.

Jj. ocejchovat. Takto ocejchované auto zastaví a řidič DP, který cejchoval bude vinen za nedodržení bezpečné vzdálenosti. Takže spíše cejchovat:D a kamerovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Laďa napsal:

Jj. ocejchovat. Takto ocejchované auto zastaví a řidič DP, který cejchoval bude vinen za nedodržení bezpečné vzdálenosti. Takže spíše cejchovat:D a kamerovat.

 Jestli jsi to četl pořádně tak jsem psal při prudkém brždění z důvodu náhlého zkřížení jízdní dráhy ne kvůli tomu že mi to někdo jedoucí přede mnou sprostě zaflekuje.  Ono totiž pokud dojde  při takovém  prudkém brždění k pádu a zranění cestujícího tak je to vina řidiče busu pokud není známa příčina onoho brždění. A většinou je to bráno jako klasická nehoda se zraněním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...