Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Svorník brzdového třmenu - umístění čepu


popest

Recommended Posts

Ahoj,

měl bych dotaz. Měnil jsme přední brzdy na 308 a všiml jsem si, že ty dva vodící čepy po kterých jezdí třmen nejsou stejné. Mám namysli přesně toto: https://produto.mercadolivre.com.br/MLB-889353022-reparo-pinca-freio-parafuso-peugeot-408-original-443947-_JM

Jeden má na sobě gumu. Vyndal jsem je, očistil, znovu namazal a vrátil (alespoň doufám) na původní místo. NIkde jsem nenašel zda je důležité dodržet jejich správné umístění tj. zda díra nahoře nebo dole. Nejsem si tím jistý, ale přišlo mi že druhý třmen to měl obráceně. V brzdách už se předním někdo hrabal, tak jsem si chtěl ověřit správnou pozici těhle čepů, ale nikde to nemůžu najít. 

Nemáte náhodou někdo přístup do servisní postupů co jsou online? V serviceboxu je v sekci přední brzdy-> pracovní postupy->oprava dokument Oprava : Přední brzdové třmeny BOSCH. Mám na PC offline verzi pro rok 2013, ale tohle tam nemám. Nechce se mi znovu platit těch pár euro když ani nevím zda to tam najdu.

VIN: VF34E9HR8BS327706

Díky všem za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...