Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PEUGEOT 806 CENTRAL


whitewena

Recommended Posts

Tu neorigo dálku bys měl připojit v černý 13pin. patici na pozice 1B - vodič č. 6291 - zamykací impuls

                                                                                                                  2B - vodič č. 6290 - odemykací impuls

+ by mělo být na pozici 1B v bílé 13pin. patici a kostra na pozici 3B tamtéž

Samozřejmě si to nejdřív vyzkoušej zkoušečkou , než to připojíš ;)

Upraveno uživatelem jarokare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 roky později...

Tam je to ovládaný jedním vodičem (6291) , kterej reaguje na připojení (zamknout) a odpojení (odemknout) od kostry . Takže jeden signál zapojíš přímo (zamknout) a druhej signál přes rozpojovací relé - kontakty 30 a 87a dáš na přestřiženej vodič 6291 a kontakty 85 a 86 na + a signál odemknout z neorigo centrálu . 

Možná ty signály reagujou obráceně (připojení odemknout a odpojení zamknout) , tím si nejsem úplně jistej , ale pak jenom přehodíš vodiče u neorigo CZ a bude to fungovat správně .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle

post-636-0-29341400-1428507417.jpg

Jinak uplne nejjednodussi je sehnat origo funkcni plosnej spoj radioveho dalkoveho z klicku z jakykoliv jiny 806/evasion/jumpyho/experta nebo ullysaka a nakodovat pomoci origo diag, udelal jsem to taky tak, kdyz jsem zjistil, ze to jde. Puvodne jsem chtel zapojovat univerzalni dalku podle schematu vyse

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...