Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Taifův Peugeot 3008 GT Line, 2.0 blueHDi 110 kW


Taif

Recommended Posts

V Trnave je v centrálnom sklade pre strednú európu, to je normálne že osobný odber odtiaľ nieje možný. Myslím si že predajca musí urobiť nejakú bežnú kontrolu, odstrániť prípadné krycie fólie, namontovať dočasné značky a tak. Keď si už tolko vydržal, tak ten týždeň už zvládneš. Aj nám sa to už kráti, asi zajtra napíšem mail predajcovi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jarin011

No tak paráda...to už je fakt "za pár":D Pak se určitě pochlub. Já jedu zítra ráno do servisu  na výměnu toho spojkového pedálu a lišty pod oknem. Už je fakt na čase, neb ten pedál někdy vrže jak kráva, někdy ale zase moc ne, docela to vadí, tak se těším až to bude. Mám teď poslední týden hoňky, renovujeme mladýmu byt, svépomocí:myslim mazec, nic nestíhám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco určitě pošlu, ale jak člověk ví že to auto je za "humny" tak to čekání je snad ještě horší než-li  čekat na jeho výrobu, snad se brzy ozvou

Tak se ozvali, dovoz na prodejnu až 4.10. je toho prý moc , tak zase týden čekání , co se dá dělat :bacha

 

 

Upraveno uživatelem Jarin011
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ejha, tak sa ti to naťahuje. Mňa včera predajca informoval, že auto je už v “transferi” takže to tiež už dlho nepotrvá a máš pravdu, že to čakanie je už teraz o dosť horšie ako keď sa len zadalo do výroby...

Už aby bolo a zakladám vlastné vlákno, aby som tu nezakydával Taifovi jeho vlákno...

Upraveno uživatelem loque
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V poho kluci, mě to neva, že tu píšete, ale vlákno určitě založte aj s fotkama těch krasavců:D 

Jarine, to je jak naschvál teda, no týden se dá vydržet....já na výrobu mého auta čekal předlouhých 10 měsíců, již jsem to tu psal, ale to čekání bylo fakt nekonečné....no a teď 15.9.2018 to byl rok co s autem jezdíme a ten utekl teda nějak fofrem:myslim

Jinak dnes bylo auto v servisu, takže pedál spojky nakonec neměnili celý, ale jen pouzdro uchycení, je z plastu a nějak blbě vyrobené, takže je nové, pedál už nevrže, tedy zatím, ale doufám, že už to bude v pohodě. Prý snad na to bude nějaká svolávačka či co. Lištu pod oknem u PP dveří nacvakli, ta se neměnila, ale prý byl uvolněný plastový překryt prahu s chromovou lištou vespod PP dveří, tak to měnili celé...hm, ani jsem si nevšiml, že je uvolněný, ale je nový, to je vidět. Vše na záruku. Za mě spokojenost:)

 

Upraveno uživatelem Taif
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Po najetí necelých 17.000 km se mi rozsvítilo hlášení, že mám doplnit AdBlue, které stačí ještě na 4.000 km. Takže na jednu nádrž adBlue se dá najet kolem 20.000 km, což je dobré a při ceně adblue u benzínek to fakt nikoho finančně nezruinuje:rokerJinak na autě vše běží jak má, takže za mě zatím spokojenost:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ty ešte asi nemáš motor s euro6.2 či aká to je teraz platná norma, lebo pri týchto vraj tá spotreba ad blue stúpla niekoľkonásobne. Aj tak by som v tom ale nevidel problém, cena na pumpách je nízka a pri potrebe to doplňať aj každých 5.000km by som to nevidel ako obťažujúcu činnosť, keďže sa to už dopĺňa hneď vedľa otvoru na tankovanie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám normu euro 6 (nebo 6.1?), tak důkladně jsem to nezkoumal. Tak samozřejmě při cenách AdBlue by nevadilo tankování ani každých 4-5.000 km. Nejlevnější AdBlue jsem viděl myslím na Onu za asi 6.90 Kč, pak někde bylo za 8.90 Kč. Já ho bohužel tankoval včera nejdráž co jsem u BČS viděl a to u Globusu v Praze na Zličíně, ale i tak jsem platil za 11,5 litrů asi 220 Kč. Myslím, že stálo asi 19.50 Kč, což není tragédie:roker Jinak tankování z pistole do nádrže naprosto komfortní...

Upraveno uživatelem Taif
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...