Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Taifův Peugeot 3008 GT Line, 2.0 blueHDi 110 kW


Taif

Recommended Posts

Mňa by hlavne zaujímalo, ak je tu niekto taký, kto si nepriplácal navigáciu, ako vyzerajú tie tlačidlá pod displejom, či to jedno tlačidlo je vynechané alebo ako to tam je. Nikde na nete také nič nevidieť, všetky predvádzačky a tiež novinárske autá navi majú.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to netuším teda, displej tam dotykový je aj s podporou mirror screen. Iba najnižšia výbava access má nejaký malý textový displej, ostatné sú s touch screenom. Čo sa ale týka tej navi, tak ja som v tom, že tam žiadna nebude. Nikde sa nespomína, že by tam nejaká bola.... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte tak ja mam objednanu novu 3008 vybava Allure 1.5 BlueHDi 96kw/130k a automat 8 stupnovy. Farba: Cuprite hneda a sedacky cierne polokoza. 

Dalej priplatkova vybava: 

Stresne nosice hlinikove, metaliza, grip control, pack masaz, navigacia 3D, Full LED svetla, city pack 2, bezklucovy pristup aj start a drive assist pack. 

Plus na predajni este dorobia tazne zariadenie. Na auto cakacka 3 mesiace a dodanie 5.11.2018 :-) Uz sa neviem dockat. Pekny den. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak další do party, výbava pěkná jen to čekání ti povím že je nekonečné a myslím že až bude vyrobené a budu čekat na dovoz bude to utíkat neskutečně pomalinku

Upraveno uživatelem brixtr
necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem, kteří mají objednanou novou 3008 gratuluji a přeji jim, aby je dostali v řádném termínu a  nečekali na ně  tak dlouho jako já...Čekal jsem od objednání na auto neskutečných 10 měsíců. Už jsem to tu popisoval, problém byl v tom, že jsem auto objednával asi 5 dní po spuštění prodeje a ještě k tomu motor 2.0 blueHDI 110 kW, který prostě nebyl a tak ho v objednané verzi Allure vyřadili z nabídky. Nakonec se měnila objednávka na GT Line prakticky za cenu Allure, takže jsem na tom vlastně  netratil, spíše naopak:D

3D navigaci jsem si taky připlácel, myslím, že stála 22.000,-Kč, ale funguje velmi dobře, letos vyzkoušena také v Německu a Polsku. Aktualizace map by měla být doživotní a zdarma. Tak uvidíme:myslim

vozzyn

Tak v podstatě mi to nevadí, že tu diskutují, ale i přesto ti děkuji za upozornění

Příští měsíc jdu na první servisní prohlídku, tak jsem zvědav. Zatím problémy nejsou, pedál spojky zatím po promazání nevrže, jen mám lehce uvolněnou chromovou lištu pod oknem u dveří spolujezdce vpředu, ale nic dramatického, vypadá to, že snad neupadne:roker...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to veľmi pekné autíčko. Ja keby mám čakať 10 mesiacov tak ma asi aj natiahne. Povodne som mal proti kategórii SUV/Crossover dosť averziu. Všeobecne sa mi také vysoké autá veľmi nepáčia a mnoho z nich mi prídu doslova komické. 3008 je jedno z mála, ktoré je naozaj v tejto kategórii krásne a je aj veľmi praktické. A navyše interiér toho auta je taký, že v kategórii do 40.000 eur sa mu ani nepribližuje nič. To takú 5008 by som už neprekusol, ten zadok mi príde vyslovene hnusný :blicismajlik

Taif Potom napíš, čo všetko na servisnej prehliadke robili a koľko si za to vypýtali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

loque

Já původně také SUV vůbec nechtěl, ale manželce se kdysi zalíbila první generace Kia Sportage a od té doby koukala po SUVéčkách, ale nic jí tak už nenadchlo (tedy kromě Range Roveru Evoque, ale to bylo cenově trochu mimo:bojim). Nakonec jsme se rozhodli, že by jsme si možná koupili Peugeot 508 kombi a když jsme navštívili nezávazně prodejce, aby jsme se na něj podívali zblízka a domluvili si zkušební jízdu,  tak tam byla vystavená nová 3008 (SUV)...no a bylo rozhodnuto. Máš pravdu, že v současné době se v této kategorii tomuto ztvárnění interiéru nic nepřibližuje a u ostatních aut mi ten interiér připadá takový tuctový. Peugeot 5008 II se mi také moc nelíbí, tedy boční profil a zadek, ale je zase opravdu prostorný, má vzadu samostatná sedadla a kufr je veliký.

Ohledně první servisky dám vědět co a jak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My sme tiež neplánovali SUV, ja som povodne dokonca plánoval nástupcu súčasnej 208čky, v podstate taký nákupný košík. Podieľam sa na implementácii tohto vozu do výroby, tak orientačne viem cca ako bude vyzerať a bude veľmi pekné, tak som rozmýšlal nad ním. Tiež sme išli uplne orientačne si pozrieť k predajcovi peugeot čo majú v ponuke no a keď manželka zbadala 3008 zvonka aj zvnútra, tak bolo rozhodnuté :) Technické detaily výbavy nechala na mňa, farbu zvolila červenú, na tej sme sa spolu zhodli. Keď bude autičko doma, tak sa s ním podelím fotkami :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

loque

Tak podobné jako u nás, manželka vybrala...ještě, že ty holky máme:super Barvu máme hnědou cuprite. Původně jsme tedy koukali po bílé perleti, ale na živo to nebylo úplně ono. Předtím jsme měli škodu Octavii II a tak jsme také nejprve logicky koukali po trojkové Okctávce, ale nijak extra nás nenadchla a už vůbec ne za ty peníze:myslim Další na řadě byl Peugeot. Jojo, ta červená perleť mu sluší, to je pravda, opravdu pěkná barva . Založ si pak určitě vlákno svého mazlíka a fotky dej, už se těším, a stopro nejsem jediný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne Taif dam vediet. Ano farba je fakt nadherna. Inak som premyslal ci nezmenit objednavku na GT Line. Ale nepaci sa mi zlata farba podsvietenia tachometru a otackomera. Ma to sice naviac zopar stylovych doplnkov ako hlinikove pedaly a krajsi volant atd, ale rozdiel v cene cez 1500 euro. Sice to ma tiez naviac Amplify tie vonavky a Bezpecnost plus, ktory obsahuje sledovanie mrtveho uhlu a automaticke prepinanie dialkovych svetiel, ale mne to nechyba. Takze zostavam u Allurky. Jedine ze sa da v nastaveni zmenit podsvietenie Tachometru na tu cierno-modro farbu tak mozno by som pouvazoval. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

forumikus

Allure je myslím v pohodě, původně jsem ho měl objednané. Já mám GT Line, je fakt, že tam je více výbavy, ale něco ani nevyužiji. I když hlídání mrtvého úhlu je velmi dobrý pomocník, zrovna tak naklopení vnějších zpětných zrcátek při couvání a další drobnosti. Já myslím, že barva "budíků" se dá změnit na modrou. Sice jsem to nezkoušel, ale mám pocit, že jsem to viděl v nastavení. Podívám se na to a dám ti vědět. Vizuálně má GT Line kromě zmíněných hliníkových pedálů a koncovek "výfuku" v chromu také, jak píšeš , trochu vyšperkovaný volant a černé vnitřní čalounění střechy (Allure je bílé), což tedy dle mne vypadá hodnotněji...ale je to je drobný detail, který prakticky nic neovlivní:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstate GT Line je z 80% o vylepšenom vzhľade, taký výrazný rozdiel vo výbave je že obsahuje už Full LED svetlá, za tie som si v Allure priplatil. Potom ešte keď som pozeral možnosti prispôsobenia, tak som si všimol že pri GT Line je interiér taký tmavý, ja som si do Allure zvolil svetlý interiér, toto neviem prečo už pri GT Line nieje ako voľba. Tie pochromované koncovky akoževýfukov sa dajú kupiťna aliexprese, ale netreba to potom moc s tým “stylingom” preháňať. To čo tam číňania ponúkajú je až k :blicismajlik Bolo by škoda keby sa také pekné autá začali podobať na chromtuningy jednotkových octavií, ktoré občas vidieť na cestách...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je velká škoda že motor 2.0 HDI 180 je dostupný pouze pro verzi GT Line, jak u 3008 tak i u 5008... Předpokládám že to tak bude i pro novou 508.

Jinak ano, GT Line je v podstatě jen o vzhledu a nějaké té výbavě navíc :) A nevěřil bych kolik udělá jen ta stropnice v černé barvě :P 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...