Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Taifův Peugeot 3008 GT Line, 2.0 blueHDi 110 kW


Taif

Recommended Posts

Taif: Nový Superb se mi libí, jeden kolega ho má a tuto zimu, když pár dnů mrzlo, tak mi vyprávěl, jak ráno, když je všechno zmrzlý (v autě ) tak po rozjezdu vsechno skripe, vrže praská. Superb se prezentuje (v českých časopisech o autech) jako luxusní auto srovnávají ho s Mercedesem E 212. Mercedesa mám a nikdy jsem podobné zvuky neslyšel, ať bylo venku jak chtělo. Mam rok 2009 a u Superbu se bavíme o roku 2017.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 10. 2017 at 18:51, Taif napsal:

Honza3008

Zatím jsem v hustém dešti nejel, takže nevím co to dělá u mě, myslím sledování mrtvého úhlu. Vždy jen zlehka pršelo a to fungovalo normálně. Co se týká automatického přepínání dálkových světel, tak toto jsem už také vyzkoušel a na normálních silnicích to funguje skvěle, nikdy to nezaváhalo a přeplo včas. Na dálnici (D5), jel jsem úsek od sjezdu na Rakovník do Prahy, to fungovalo dobře, jen jednou zaváhal, ale to protijedoucí auto mělo celkem bludičky, tak uvidíme do budoucna a i na jiných dálnicích, kdyžtak cestou po dálnici to vypnu.

Dále jsem se chtěl zeptat jestli někdo nemáte v autě integrované vůně, jejichž nastavení ( intenzita vůně) se provádí přes Ampfly, nebo Ampflity?:myslim Mě se stává to, že po každém nastartování musím znovu nastavit intenzitu příslušné vůně, protože se to po zastavení motoru (ne ale při start stop systému) vždy samo vypne. Nevím jestli to je normální nebo ne, zatím jsem to nikde nevyčetl. Předem díky za info...

Jinak já stále ještě nemám velký techničák od auta, takže zatím nemám ani spz. Prodejce mi už dal druhou převozku ( v pondělí) a techničák stále nedostal, prý chodí jinou cestou než auta...po třech týdnech už by to chtělo:nevim To je snad zakletý, na auto jsem čekal nestandardně dlouho a teď zase na techničák. Potřebuji objednat zimní alu kola a potřebuji vědět jaký rozměr bude zapsán v TP.

Ahoj mam 5008 gt line s tou vonou. 

Ja som si v profile nastavil soj a zena svoj.

Tam som si dal aku vonu chcem,zvuk,masaz a podobne a ostava tak ako som to nastavil.

Potom je to menu Ampfly a to sa pri vypnuti motoru vypne.Akoby som to vysvetlil.Tie profily v menu su akoby nadradene a auto si ich pamata (tam kde je moznost : spolocny profil) a potom to menu ampfly sa vzdy vypne pri vypnuti auta a hofi spat na trn tvoj nadradeny profil.

Inak tiez automaticke dialkove, udrziavanie v jazdnych mam vypate.

jedine co este by som vymenil je predna a zadna kamera to rozlisenie cocky za nejake full hd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
V ‎12‎.‎7‎.‎2018 at 7:37, brutall napsal:

Taif: Nový Superb se mi libí, jeden kolega ho má a tuto zimu, když pár dnů mrzlo, tak mi vyprávěl, jak ráno, když je všechno zmrzlý (v autě ) tak po rozjezdu vsechno skripe, vrže praská. Superb se prezentuje (v českých časopisech o autech) jako luxusní auto srovnávají ho s Mercedesem E 212. Mercedesa mám a nikdy jsem podobné zvuky neslyšel, ať bylo venku jak chtělo. Mam rok 2009 a u Superbu se bavíme o roku 2017.

Tak soused si nestěžuje, jezdí s tím i dálky, Slovinsko, termály v Maďarsku a podobně. Ale věřil bych tomu, máme v práci služební octavie II, rok výroby 2010 až 2011 a to je děs, plasty uvnitř vržou, skřípou....to ale není problém jen škodovek. Mě teď třeba děsně vrzal pedál spojky, jako když dře plast o plast, stačilo naštěstí prostříknout a už to nevzře...no ale u 10 měsíců starého auta? Naštěstí je to maličkost a nic dalšího problémy nedělá:super

Srovnávat Superb s Mercedesem E je trochu mimo...

Aladinos

Díky, už jsem se s tím naučil a fachá to dobře. Masážní sedačky nemám a věřím, že na dlouhé cesty to je fajn. Naštěstí 3008 má velmi pohodlné sedačky a i na dlouhé trasy bez masáže naprosto dostačující a záda nebolí, a to na to občas trpím, mám sedavé zaměstnání...

Upraveno uživatelem Taif
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

19.4. jsme objednávali novou 3008. Celkem mě to naštvalo, protože o pár dní později vyšel nový ceník s 8st. automatem a silnějším motorem 1,6 benzin. Včera jsem se byl zeptat, jak daleko je výroba a prodejce mě celkem potěšil, protože sice dodání bude později, ale možná už tam budou výše uvedené změny (zrušení původní objednávky a sepsání nové). Teď budu netrpělivě čekat na telefonát jak to dopadlo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:o Keď tu píšete tie predpokladané dátumy výroby, tak potom neviem kedy bude to moje, objednané niekedy okolo 25.7 a dodanie cca 25.10, to sa ešte načakáme s manželkou. Inak keď už tu píšem, objednával som stupeň výbavy Allure s nejakými príplatkami, nedával som tam ale navigáciu, prišlo mi zbytočné vyhodiť 800€ za niečo, čo si do mobilu kúpim za 12€ :) ale neviem, ako bude vypadať ten "klavír" pod displejom, či bude to tlačidlo navi vynechané alebo ako to tam bude, pokúšal som sa na nete nájsť nejakú verziu bez navi (napr. na youtube) ale to mám pocit že nikto nemá 3008 bez navi :myslim možno budem prvý.... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto jsem taky řešil ale s ohledem na dnešní provoz a do budoucnosti s prodejem auta by asi auto bez navigace nebylo zajímavé. Mohly místo toho být např. Full LED světla ale netravim noci za volantem i když jsem je opravdu chtel

Upraveno uživatelem Jarin011
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som práve uprednostnil tie full led svetlá pred navigáciou. Navigáciu by tam mala ísť spustiť cez mirror link z mobilu, kde si vyberiem takú aká mi vyhovuje a keď si kupujem nové auto, tak si tam dám to čo chcem ja a nie to čo bude chcieť niekto, ak ho raz budem chcieť predať :D Samozrejme ked niekto jazdí len cez deň a uprednostní navi, je to jeho voľba, možnosť výberu má každý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Charlie 1 napsal:

Ta navigace bude stejně za 5-6 let úplně off nebudou podklady,a i aktualizace jsou drahý úplně o ničem...jediný co má smysl je Google maps tam bych se aktualizaci nebál...zas je koncern před Peugeotem...

Má to doživotní aktualizaci zdarma, tak se uvidí až časem jak to je

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...