Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

207 Rychlostní Index


Radek Hurvajz

Recommended Posts

mooc to řešíš,jediný problém by byl ,kdyby jsi měl rychlostní index menší než 194km a ve 194km/h by jsi někoho smetl,ale to tady v čr nehrozí že?:)

406 má taky V,a jezdím na T ,190 jsem taky nikdy nejel,pruser by byl váhový index při případným problému,ale rychlostní nikdo v čr řešit nebude pokud budeš jezdit podle předpisů max.130km/h.na technický jsem nikdy neslyšel že by toto řešili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

To tady oživím. Budu kupovt nový letní gumy a když koukám na cenu s indexem "V" a rozdíl ceny ve prospěch vyššího indexu "W" tak se chci zeptat, je s tím vyšším indexem nějaký problem? Váha gumy třeba, nebo horší jizdní vlastnosti když je auto na ty gumy menší a lehčí? Nebo něco jinýho? Už takhle je i "V" zbytečný.

https://www.pneumatiky.cz/dunlop-sp-sport-maxx-tt-195-55-r16-87-v-letni.html

https://www.pneumatiky.cz/dunlop-sp-sport-maxx-tt-195-55-r16-87-w-letni.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak na okraj, kdykoliv jsem něco řešil s pojišťovnou, tak likvidátor pojišťovny vždycky zkontroloval vin, platnost STK a pak si s velkým TP v ruce dřepl ku pneu a přesně zkontroloval, jestli není aspoň něco trošku jinak.  Hledají si sebemenší důvod aby ti to plnění pokrátili. Je jasné, že právník a znalci by pak dokázali, že to na nic nemá vliv, ale jsou to možné trable navíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...