Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jaké auto koupit


brixtr

Recommended Posts

před 20 minutami, Hafity napsal:

No my jo.... Předpokládám, že i @brixtr má tohle pod palcem.... Myslel jsem to spíš všeobecně.... V poslední době málokdo dokáže (bez takového fóra, jako tu máme :super) objektivně posoudit technické otázky.... 

já to tu celé čtu :) 

proto jsem nahoře psal že máme výběr teda ještě se k tomu připojila kia ale o té toho moc zatím nevím. jinak jsem si samozřejmě pozjišťoval plusy a mínusy motorizací a různým možných problémů :)

mamka je klasický uživat, sedne a jede víc jí nezajímá, ten zbytek je stejně potom na mě :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, brixtr napsal:

tak se to zúžilo na dvě auta.

Peugeot 3008 2.0hdi a hyundai ix20 1.4 nebo 1.6 :)

teď už je jen na matce které si vybere až se v tom projede :) díky všem za postřehy

uplne skoro podobna auta 😁

peugeot za ty prachy bude desetilety s 200 tisici na budikach , pred servisem za min 50

hyundai tak osmilety kolem kila na budikach , v benzinu bude servis max do podvozku a brzd max zadni dil vyfucku. hledej ale radsi 1,6  ty jedna ctyrky v tomto obdobi nebyly uplne ok

 

spis bych se priklanel k te ix20 , tam ti muzu pomoct ad dily ,servis .... 

ekvivalentem ix20 je i kia venga , motorove je to stejne . jen servis a oem dily neumela. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, brixtr napsal:

ten zbytek je stejně potom na mě :D 

tak pak není co řešit:D musíš přesvědčit  na peugeota:D

 

před 49 minutami, brixtr napsal:

@Péťa ještě není udělaná závěť, takže Dacia neee :D

 

něco proti?? :D se ptám jako někdo, kdo má k dispozici (ale ne ve vlastnictví) Logan MCV první generace;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Péťa tak nevím jak současné auta, ale tahle konkrétní má asi 285 tis a prakticky jediný servis je výměna oleje, ale je pravda, že komfort nehledat, ale to,  co majitel potřebuje to plní, ale sám říká, že i ty staré 406, (které mu občas půjčím) jsou komfortnější:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...