Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tak jsem byl napaden


Fruktis

Recommended Posts

člověk dneska už ani nemůže pustit chodce pres přechod...clovek ho pustí a ještě dostane vynadano jak jezdi...a když to ani nestačí...tak mu do auta kopnou...vysledek..ohnuty zadní blatnik...ve spoji s naraznikem...

ale to pánovi nestacilo a když jsem se zeptal zda je normální a proč do toho kope...tak ke me přišel a výhružkami ze me zmlati jak papírový pytlík...do me stouchnul...

tak jsem mu řekl ze je cu..k a ať se jde léčit...a to pana asi vytocilo ještě více a sotva jsem vlezl do auta tak mi otevřel dveře a snažil se do me busit...

 

naštěstí jsem vše vykryl...takže k blatniku jsem odrenej i ja...

pak se mi podařilo odjet... Pana jsem poté nasel a vyzval ho k zaplacení škody...sel se na to podívat...a zaplatit nechtěl...takze jsem chtě nechte musel volat příslušníky...a jak se pan po jejich příjezdu kal...op u sebe nemel...penize nemel...leci se s ramenem...pod vlivem byl...

nakonec tedy na místě zaplatil škodu...ocividne se bal o nemocenskou...

 

mam sto chuti na něj poslat kontrolu...

a ještě ze to prý napíšeme na pojistovnu..ze do me nacouval...nabadani k trestnemu cinu pojistného podvodu jsem odmítl...

a to to byl tak krásný den...:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked idem do prechodu a mam rychlost a niekto mi tam vstupi tak uz vecsinou nebrzim idem dalej  on tam nevleze neni samovrah 

lebo to prudke brzdenie potom v tych ludoch vyvolava emocie 

a ze kyve rukami ,nech si  kyve ,proste su situacie kde je to blbo nacasovane 

a zrejme na toto si doplatil 

aspon ze ti zaplatil skodu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ta napadol ten chodec ? Co konkretne sa mu nepacilo ?

Podobnu skusenost som raz zazil, chodcovi sa nepacilo, ze som zastavil asi meter pred prechodom, podla jeho predstavy som mal zastavit dalej a chcel, aby som vystupil z auta, posluchol som ho, rychlo si to rozmyslel a to bolo jeho stastie,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nelíbilo se mu ze jsem se blížil rychlosti třicet na 20...bohuzel jsem mel podrazeno a auto bylo v otackach...tak asi si myslel ze jedu jak blázen...

zabrzdil jsem normálně před přechodem je ještě retarder...zadne kvílení žádný kouř od kol nic...

proste jsem narazil na blba...ve špatný čas ..50 metru od baráku...

nicméně jsem rad ze když zavolam na tisnovou linku, ze jsem byl napaden, ze přijeli včas...a jednali naprosto profesionálně...jeste přijeli druhy příslušníci...zrejme z pohotovostni motorizovane jednotky a ty přijeli jak v kobre 11 s velkou diskotekou...

ted už je to vše ok..ale jeste před chvili jsem byl vyklepany jak ratlik...sice se jen tak nedam...ale bohutel nejsem hromotluk:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som tiez raz zazil nieco podobne 

isiel som na most (pre jedno auto)  na ktory sa ide pod 90 stupnovou zakrutou  a je tam  miesta celkom dost podla mna ale davas prednost tomu na moste takze sa stretnete oproti sebe v tej zatacke

ja stojim starsi pan zide z mosta  zastavi tesne u mna a hned do mna ,ze ci musim stat uprostred cesty :D 

ja mu vravim tade by presla este V3S  a nie vasa felda

a on stale ze preco som sa mu neustupil na kraj 

vravim mu ze na ten suter na krajnicu nepojdem ani nahodou 

a ze ked sa boji jazdit tak nech vrati vodicak na policii

este daco pomrlmlal a isli sme prec 

bol agresivny ale fyzicky si nic nedovolil  lebo uz bol asi silami za zenitom a videl ze sa ho nebojim  i ked chlap bol vecsi nez ja 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud četníci nic nepsali tak o tom nebude nikde úřední záznam. Ale bylo by dohledatelný kdy a kdo ho nechal lustrovat.  Ale asi jak píšeš nemá cenu se s takovým p....em dál zabývat důležitý je že jsi celej a že jsi z něj vymámil nějakou tu zlatku na opravu auta. A máš o zkušenost navíc.  A druhá zkušenost že PČR opravdu  " Pomáhá a chrání " . 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zabývat se tím nebudu, o zkušenost jsem bohatší to ano, vím jak bych co udělal jinak...

a s odstupem času si myslím, ze když mi vyhrožoval, že mě zbouchá jak papirovej pytlík, tak jsem mu měl dat kolinko na pytlík a bylo by vyřešeno...člověk ale ve stresu reaguje oproti útočníkovi strasne pomalu...

ale kdo ví...zazit to znovu nechci...je to neprijemna stresova situace...každopádně do dalšího takového nevyhnutelného setkání půjdu alespoň s peprakem...a když bude čas tak bych chtěl absolvovat nějaký kurzy sebeobrany...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...