Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P806 - Palivové čerpadlo stale běží a nelze nastartovat


Pe102

Recommended Posts

cerpadlo spina to rele a to rele spina rj motora  ,ziadny tlakovy spinac sa v autach na cerpadlo nepouziva to si s niecim mylis 

je tam este takzvany narazovy spinac  na ceste k cerpadlu ale ten ma len funkciu  vyhodit cerpadlo pri naraze ,tebe cerpadlo ide takze spinac je ok 

takto to nepojde zistit  ze sa zamerias len na cerpadlo  lebo aj ked cerpadlo stale bezi(dava tlak ) naskocit to musi  ak to hadze iskru a vstrekovace vstrekuju 

treba ist od zaciatku 

takze ked to bude haprovat zistit ci mas iskru alebo nemas  ak nemas pozrel by som snimac otaciek na zotrvacniku 

alebo cez diag pozret ci to ukazuje otacky motora pri startovani ak neukazuje  (respektive ukazuje 0 ) tak je problem s tym snimacom alebo jeho kabelami

cerpadlom to poda mna nebude lebo aj keby raz dava tlak a potom nedava tlak to nevysvetluje preco sa stane ze stale bezi (lebo to ovlada RJ motora kedy bezi a kedy nebezi)

to skor vypada na spatny vstup do RJ motora od toho snimaca otaciek alebo  nejaky spatny napajaci  alebo kostriaci kabel od rj motora 

ale tlak paliva by som pomeraj aby som to cerpadlo vylucil

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přikláním se též k RJ motoru, protože když jsem dal zpáttky původní relé PČ tak se rosvítila kontrolka elektronické blokace startování a čerpadlo vypnulo

a normálně na první otočení jsem nastartoval.

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • Radek Hurvajz changed the title to P806 - Palivové čerpadlo stale běží a nelze nastartovat
  • O 1 měsíc později...

Tak závada pokračuje, může mně někdo vysvětlit jak ŘJ nebo relé pozná že je natlakované PČ /cvaknutí v pč,/

když jak píše Krtek2 tam je jenom PČ, relé, nárazovej spínač a ŘJ.

Jinak jsem si nechal udělat STK emise, naměřené hodnoty třetinové než povoluje norma a ŘJ bez závad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...

- snímač otáček novej, dva týdny pohoda, závada pokračuje, již nenastartuji

-klíček dám do 2polohy, slyším čerpadlo jak běží pořád, nejde nastartovat

- nechal jsem čerpadlo běžet, šel dopředu a bylo někde slyšet proudění paliva, nikde nic neprosakuje

- dotaz, když náhodou čerpadlo nevypne jeto nějak /něčím / jištěné, že palivo odtéká někam, je tam nějakej tlakovej

  spínač, že přepne palivo do přepadu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...