Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

autobazar chomutov


brixtr

Recommended Posts

Po vášnivé konverzaci jsme se s přítelkyní domluvily že koupíme něco menšího.. už pár aut sme viděli ale zatím nic moc.

není někdo z chomutova kdo by nám mrkl na jednoho peugeota?( opla sem jí rozmluvil :D ) 

http://www.bestcars4u.cz/index.php?page=detail&carid=1989

popř. zda ten bazar je aspon seriozní 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to by bylo ještě lepší... mě hlavně zaujali ty km abych se přiznal.. a jestli bude takhle celkově v pohodě tak mi to pak stojí za to se tam jet podívat osobně a projet to.. ale když jsem scháněl c5tku tak sem najezdil víc jak 3000km tak už se toho chci tak nějak vyvarovat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jsem předtím hledal něco o tom bazaru tak mě nenapadlo se koukat i na 2 roky starou recenzi, za tu dobu se toho může změnit.. Ale po tom co mi Straki007 napsal(nebudu to zde formulovat byla to SZ a tím to pro mne hasne) tak sem se na to šel podívat.

http://www.reference-autobazaru.cz/1_293_1.html

udělejte si obrázek samy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, FrantaCV napsal:

No je to 17 let staré takže:myslim Nájezd necelých 124 tis:myslim No mohl to mít nějaký důchodce na cesty do krámu a z krámu, případně v neděli na zahradu. No uvidím, bude-li třeba nafotím dám Ti to sem.

tak zrovna to co pises je des a hruza a v zivote bych po akovem dedkovi auto nechtel. Liny, zere, neustale podtaceny motor..... no ani zadara.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, brixtr napsal:

tak nejlíp zda to nebylo bourany ale to asi bez měřaku nejde pořadně poznat.. ale tak nějak celkovy stav.. bude to její první auto tak bych rad aby to nebyla nějaká troska

a co myslis, ze za ty prachy koupis...... vetsinou to jsou vylitany trosky. Malokdy trefis na nekoho, kdo se o to staral. A tem kilometrum hlavne ver..... moje mondeo melo za 3 roky najeto vic nez tahle slupka za 17 let.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno nejezdí jak ty :)

Mamka kupovala auto které mělo za 3 roky nalitano 30 000 a nebylo sním naprosto nic. Bylo to garantovaný auto a jezdili sním jen dálky ( resp jen na dovolenou ) á líný to rozhodně nebylo ... je to kus od kusu. Můžeš strefit na totální trosku a může se ti zadařít í neco takoveho... je to o štěstí a když si to nezjistis tak nevíš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Scratch napsal:

 A tem kilometrum hlavne ver..... moje mondeo melo za 3 roky najeto vic nez tahle slupka za 17 let.....

Jenže mondeo je nějaká střední třída a navíc ho máš naftě.

Kdežto ta 206 je prckolet do města a v benzínu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se na to podíval a jak je to v děsné reklamě "+/-"

+sy 1. majitel - dovoz z Německa, nebourané, původní lak, nikde viditelná hniloba - podběhy a lemy blatníků OK, interier taky ve slušném stavu - potahu sedaček bez poškození a žádné prosezeniny, Podle "ošlapání" pedálů (tedy pokud nebyly gumy měněny) by ten nájezd odpovídal, letní obutí na plechu vzorek odhadem ještě tak na jednu sezonu

- sy nezbytná výměna brzdových kotoučů ( cca 1 až 1,5 mm rantl ) zadek nevím, místo rádia pouze díra viz foto, pár menších dolíčků na karoserii, nebylo možné nastartovat (vybitá baterie nebo už po smrti - prý už tam stojí dlouho) takže k motoru nemám co říct, uchycení předních tlumičů a pružin bude v dohledné době vyžadovat výměnu.

Celkově: Cena 40.000,- je asi relevantní, ale jak říkám, motor jsem ani neslyšel. V ceně je zahrnuta čerstvá technická, kterou prodejce nechá udělat, pokud se dohodnete na koupi. Za to požaduje složit zálohu.

Co se týká samotného prodejce: Už samotný fakt, že případnému kupci není schopen vozidlo předvést:myslim, ale jinak jednání (vystupování) v pohodě.

A konečně můj názor na koupi toho auta: Pro začátečníka aby se naučil, asi ano - pokud to někde "vyklopí" tak to alespoň nebude finančně tolik bolet, případně na nějaké couračky "kolem komína" aby to nebylo daleko, když někde zůstane viset. 

A na úplný závěr, je to ojetina a docela vousatá - čekat můžeš cokoli. 

IMG_20170925_093542.jpg

IMG_20170925_093552.jpg

IMG_20170925_093717.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, brixtr napsal:

Všechno nejezdí jak ty :)

Mamka kupovala auto které mělo za 3 roky nalitano 30 000 a nebylo sním naprosto nic. Bylo to garantovaný auto a jezdili sním jen dálky ( resp jen na dovolenou ) á líný to rozhodně nebylo ... je to kus od kusu. Můžeš strefit na totální trosku a může se ti zadařít í neco takoveho... je to o štěstí a když si to nezjistis tak nevíš :)

ale kupovat tříletý a sedmnáctiletý auto je trošku rozdíl, nemyslíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...