Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Voda na strane spolujazdca


semir66666

Recommended Posts

Zdravim mam problem už 3 den mi zateka do auta na strane spolujazdca kopu vody teras unas prši a neviem odkial ta voda tam tečie vedeli by ste mi poradiť ? či nahodou niesu upchate odvodnovacie kanale ? ale neviem kde to najsť jak sa tam dostať popripade ?Alebo s coho to môže biť ? Cez okna nezateka klimu som nepoužival.Surne prosim o rady. Dakujem.

Alebo este ma napada pred tyždnom bolo auto v servise a menili mi predne zadne kotuče a dostičky a horne ulozenia tlmičov nemohli niečo posrať ?

Upraveno uživatelem semir66666
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

ahojte,

dnes sa mi stala podobna vec. od rana prsi a pri ceste domov z prace som si vsimol na strane spolujazdca mlaku s vodou. neviem kedy ani kade sa to tam dostalo,  vyzera to presne ako na foto od semir66666. hlavne by som potreboval poradit ako tu vodu vypustit.

vobec netusim co a kde uvolnit.

mam peugeot 207sw benzin

Upraveno uživatelem yarco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Demontovat stierace, zhodit ten plastovy kryt pod nimi a potom mozes ten priestor vycistit a uvolnit odvodnovaci otvor: http://allgoodnogood.blogspot.com/2015/05/peugeot-207-water-moving-and-sloshing.html

Alebo nudzovo aj staci zobrat nejaky hrubsi drot a prepchat tie necistoty cez ten odvodnovaci otvor.

P207_odvodnovak.jpg

Upraveno uživatelem slimboy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...