Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kontrolka vody peugeot 407


Návštěvník

Recommended Posts

Chci se zeptat porad mi se rozsviti kontrolka vody a nejde mi vuz nastartovat. Ale vzdy druhy den uz nesviti a nasartuju. Ale oak to vypnu. Azase se rozviti kontrolka pri dalsim startovani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 3 týdny později...
Návštěvník
V 22. 9. 2017 at 13:04, Přema napsal:

Co tak jen dolít vodu......

Mam peugeot 407. A obcas se mi rozsviti kontrolka vody v nafte. A auto nejde nastartovat. Vymenena spojka i rozvody. I cidlo tlaku. Jen vadny vstrik a turbo. Jinak mam prehrany software. Ale porad to dela. Muze mi nekdoporadit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 5 minutami, ozzy56 napsal:

zkus odkalit filtr a vyměnit vložku filtru

To sem uz delal trikrat. Vymenu filtru. A nic nepomaha . A mam tam ten nejdrazsi filtr.. poradte mi co stim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 13 minutami, Agrafik napsal:

A tu vodu z naftového filtru si vypustil?

Myslim ze jo. Ale zdalo se mi ze tam voda nebyla. Tak jsem vymenil filtr a zasrouboval a napumpoval. Jakej jinej problem by tam mohl byt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak proc mi to signalizuje vodu v nafte kdyz tam nemam cidlo.. uz sem bezradny. Mel jsem auto u 4servisaku. A tento problem se mi vyskytuje uz trictvte roku. A uz nevim co stim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

filtr stačí vyměnit jednou :) a pak máš jistotu, že vodou ve filtrboxu to nebude..., proč to nechytá nevím, ale těch důvodů může být hafo...,origo diagnostika neukazuje nic?

rozvody jsou na 100% dané dobře? zapojili u té spojky všechno zpátky jak má být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 3 minutami, ozzy56 napsal:

filtr stačí vyměnit jednou :) a pak máš jistotu, že vodou ve filtrboxu to nebude..., proč to nechytá nevím, ale těch důvodů může být hafo...,origo diagnostika neukazuje nic?

rozvody jsou na 100% dané dobře? zapojili u té spojky všechno zpátky jak má být?

Rozvody jsem menil po roku a pul od koupe. Protoze byl preskoceny o zub. Diagnostika mi pise problemy s turbem. Nejede do kopce. A spojku mi vymenovali celou i se setrvacnikem. Za 30000kc tak doufam ze vse je v poradku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...