Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hurvajzova 207 - Zadní světla


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Tak včera s @inoxingem vypnutý vypinač airbagu, tak uvidime jestli chyba zmizí uplně.

No a dneska opět Inoxing na telefonu, v Hustopečích u cukrárny najednou starter přestal točit, jen cvakalo pod palubkou a vepředu ani ťuk, do toho běžel větrák u chladiče protože při popojiždění jsem to trochu vice ohřál. No chvili jsem rozebiral auto abych se dostal ke starteru a pak s inoxingem na telefonu hledal co by to mohlo být, baterka byla OK. Pomohl mě, našel schema pojistek v BSM a pak už jen kontrola přislušné pojistky která byla vypálená, ovšem jsem netušil že je to jakasi mini který v autě nemam, tak jsem ustřihal kontakty u velký pojistky a stejně to tam moc nešlo.

Napadlo mně zajit do mototechny kde v 17h zavirají, bylo asi 17:10, no naštěstí tam ještě byli a po chvilce prosení u zamčených dveří mě 3 kousky prodali, takže jsem odjel po vlastní ose. UFFF už jsem hledal čislo pro odtah. Když se to seje tak se to seje. :D

Takže ještě jednou moc díky.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je všechno začarovaný. Radce chcipnul dneska počitač, v cukrarně jsem měnil vodovodní baterii a musel dřez ven z desky protože to byla koule rzi, do toho mi zdechne auto, zejtra jedu do Náchoda na otočku, masakr tenhle tejden

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Radek Hurvajz changed the title to Hurvajzova 207 - starter mimo provoz, ale byla to jen pojistka
  • Radek Hurvajz changed the title to Hurvajzova 207 - Nová technická :)

Tak dnes SME + STK v Břeclavi, musim říct byl jsem přijemně překvapen, jak organizací práce, tak techniky i paní recepční. Cena byla taky ok 1400,- za oboje. Takže mužu doporučit, jsou tam celkem noví a jede to bez objednávání se, ja tam nebyl ani hodinu, ale řikal mi že přede mnou tam měli trošku vic nával ale pak se to uvolnilo.

Prošli jsme uplně perfektně.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak přezuto na zimní válenky, už zase zima, chjo.

Dvě gumy maji 5,5mm a dvě 6,5mm, to prosím po dvou zimách, muj roční nájezd je max 14tis km. Tak to dají max 4 zimy a kdo ví jestli vůbec, Conti TS 860. Hmmm

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Radek Hurvajz changed the title to Hurvajzova 207 - Zimáky nahozeny, už zase, Brrrrrr
před 4 minutami, radim.1008 napsal:

Nejsou Nokiany zbytečný, když je to zima na asfaltu? Zítra budu přezouvat na Barum Polaris 5, tak jsem na ně zvědav. :myslim

No zbytečný možná, ale jsou nejlevnější z těch co za něco stojí :D

Pokud někam pojedu, ať už Jeseniky, Krkonoše, nebo i ten Náchod tak nemužu mít nějaký šlupky zase, leda mit třetí kola s gumama do hor :D

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teďka kupoval (ne na svoje) zimaky. A Barum Polaris 5 stala 1200 Kč a Michelin Alpin 6 vyšla 1 600 Kč, šel jsem do Francouze. Rozdíl jedné nádrže... A taky předpoklad, že ten Michelin vydrží. 

PS: původně jsem si myslel, že Michelina bude o hodně dražší. 

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen poznámka k Nokianům. Teď jsme měli doma 5008, Riftera a 208 na nových Nokianech (bohužel si už nepamatuju přesně typy), ale všechny ty gumy hučely jako prase :(

Edit: Tak jsem našel fotku 5008 - Nokian wr suv 4 tam byly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem kupoval několikrát Barum a nevidím důvod proč by to mělo být sprosté slovo. Ano, sjíždí se celkem, ale třeba u zimních gum nevím kolik sezón byste na tom chtěli jezdit? 3 nebo 4 mi osobně přijdou úplně v normálu. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...