Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hurvajzova 207 - Zadní světla


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Mně Osram NB Laser vydržely jednu zimu ... ale tam se vi, že je životnost malá... kdysi jsem je už měl od Minimaxy a skončilo na tom, když jsem spočítal, kolik hodin nasvitily... bylo to více než udává výrobce... takže tyhle jsem hned vyhodil a nesnažil se reklamovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tyhle vydrželi tech 8000km, když počitam 1km = 1 minuta tak je to 8000 min = 133 hod, měli by podle vyrobce svítit 240 hod. tj cca 14tis km.

Na 406 tak nějak vydrželi, měnil jsem je vždy cca po roce a najezd jsem měl mezi 12 - 14tis km ročně. To by odpovidalo

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Radek Hurvajz changed the title to Hurvajzova 207, řešíme starty napodruhé

Tak ono to musi mezi dalším startem stát třeba 8 hodin, takže se na tom nedělá, jen to odpočívá. Zkusej ráno, a pak odpoledne když to stojí na sluničku

Už to tam bylo posledně asi 4 dny a počitali asi 3 hodiny práce, jsou rozumní

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Tak starty vyřešeny. Oprava (Repas) řídící jednotky motoru, kde je častá zavada na spojích vstupního konektoru a jednotka hlasí vysoký signál čidla teploty, přehrán software jednotky. Tak uvidime, doufam že bude klid, ťuk ťuk.

 

Jinak do auta jsem sehnal original radio s mp3 CD, tak to už jen něco doladit v konfiguraci protože mi nejdou přepinat složky pačkou a nečte ID3 tagy, doufam že to pujde.

Ta Alpina mě tam nějak štvala :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Radek Hurvajz changed the title to Hurvajzova 207, starty napodruhé vyřešeny, origo radio s mp3
  • O 2 měsíce později...
V 1. 4. 2018 at 16:31, Radek Hurvajz napsal:

Dnes namontovany odporové kabliky do světel a nahozeny Osram Silverstar 2, tak uvidime jak dlouho vydrží tentokrát, předchozí zčernali a odešli po 8tis km.

Stav tacho: 136820 km

Tak mame 144444 km a zarovky zatim drží. Měl bych asi objednat nový, uz se blizi kriticka hranice :D

20181014_181253.jpg

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Radek Hurvajz changed the title to Hurvajzova 207, zimáky nahozeny

Tak ode dneška na zimních, litý kola origo 207 - Race, koupený v letě uplně nahodou, skoro nejsou a my už mame dvoje :D

Přezul jsem obě naše lvičata, namaznul těsnění silikonovým gelem, dolil modrou vodu do ostřikovačů, vystříkal proti kunám a zima muže přijít.

20181101_110417.jpg20181101_114651.jpg

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes při cestě do práce v 5:30 ráno najednou bouchání od předního kola, myslel jsem že sem píchnul, ale chování auta tomu nenasvědčovalo, jak jsem zpomalil tak už před zastavením to přestalo, ve tmě s baterkou jsem nic neobjevil, tak jsem dojel do práce, ted za světla to vypadá že se nejspíš odlepilo zavaží na kole a trochu mi očistilo brzdič, po sundání kola uvidíme, no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle bylo jiný bouchání/klepání, na letních 16" by to nic neudělalo, ale na 15" je mezi kolem a brzdičem asi 5mm, takže pokud se tam to zavažičko zkříží tak se zežvejká do kuličky.

Na 406 jsem musel nechavat davat tenčí zavaží, standardní neprošlo, škrtalo o brzdiče

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ulítlo 20g závaží, to jsou 4 kostičky standard. Očislo to lehce rez na třmenu, jen povrchově, žadna rýha nebo tak, na kole je po vnitřním obvodu čára od lepidla.

Převáženo, nalepeno tenké závaží, protože mezi třmenem a kolem není moc místa a standardní je tam uplně na těsno. Doporučil mi při příštím převažování naklepavací zavaží i z venku., no nevim.

Pneuservis to vzal jako reklmaci a nc nechtěl. :)

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...