Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hurvajzova 207 - Zadní světla


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Nízkoprofiláče tam u vás ne..  :bojim Vždycky když se od vás vrátím tak su vykodrcanéj a musím podotahovat všechny šrouby a matice..  :D 

Já vím,že to bude jiný..  To by byla sakra náhoda kdyby to papírově sedělo...  :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak od středy na značkách a jezdíme. Už nemam moji prominentní 6030 :(

Zatim OK až na posilovač brzd, nevim teda jestli to nahodou není normální u 207 s ESP, ale myslim že ne, prostě po vypnutí motoru uplně ztvrdne pedál, a to hned, ale jinak to brzdí naprosto perfektně, tak nevim. Jsem objednaný na rozvody, tak se tam na to přiležitostně poptám.

2017-09-27 18.50.48.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Radek Hurvajz changed the title to Hurvajzova 207, na značkách

Zkus na pedál prudce dupnout. Pokud bude pedál tvrdej a povolí až následně, tak je někde díra v podtlakovém okruhu. Pokud je dírka malá, tak se při normálním provozním brždění nemusí vůbec projevit, protože vývěva to stíhá dočerpávat. Kdysi jsem to zažil na oktávce, byla to pěkně nebezpečná závada, protože auto brzdilo úplně normálně - jen při krizovém brždění skoro vůbec... Jo a při přidání plynu byl slyšet z motoru lehký svistot, jako by svištělo turbo:mrk (které tam nebylo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslim že to brzdí dobře i v krizovce, protože když jsem s tím jel z tý Prahy tak jsem na křižovatce musel hodně brzdit, fakt to bylo leknutí a zašlápnutí natvrdo, a to brzdy pobrali uplně v pohodě, auto v momentě stálo. Příležitostně to ještě vyzkouším, ale spiš myslim že bude vadnej nějakej ten zpětnej ventil v posilovači.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak od středy na značkách a jezdíme. Už nemam moji prominentní 6030 [emoji20]

Zatim OK až na posilovač brzd, nevim teda jestli to nahodou není normální u 207 s ESP, ale myslim že ne, prostě po vypnutí motoru uplně ztvrdne pedál, a to hned, ale jinak to brzdí naprosto perfektně, tak nevim. Jsem objednaný na rozvody, tak se tam na to přiležitostně poptám.

59ce88c76654c_2017-09-2718_50_48.thumb.jpg.662ac88cefed22f820b63666b8087150.jpg

Radku, někdo ti sebral značku. Měl jsi být rychlejší. [emoji14]:papa

793effc078236028fe1c48d7d2753123.jpg

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Radek Hurvajz changed the title to Hurvajzova 207, Prvních 1200km a vychytáváme mouchy

Tak mame za sebou 1200km, kombinovaná spotřeba 7.0 l/100km, trošku vychytavame mouchy, takový maličkosti, byl uhnilej zadní držák vyfuku, tak zavařeno, do děr pro držák SPZ zanýtovány nýtovací matice s metrickým zavitem, přihnut plech nad výfukem který zpusoboval divné drnčení při řazení.

Zatím spokojenost, jen malý mušky;)

Mame objednané zimáky, Conti TS 860, přivezl jsem litá kola SPA po renovaci, nechám přezout stavající letní a nahodím.

A přišli klubové podložky s nalepkama, takže přihlasime auto ke klubu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli Ti pořád blbne ten pedál brzdy, tak je to dírka v hadičce k posilovači, nebo zpětný ventil na posilovači--je jen natlačený přes  gumový těsnící kroužek do posilovače, tak nějak to vypadá jako na fotce, jak se píše nahoře--po dobu běhu motoru stačí podtlak v sání (benzín nemá vývěvu) udržet dostatečný podtlak pro posilovač, jak motor vypneš, podtlak se dírkou v hadici, nebo přes zpětný ventil ztratí, samotný posilovač by měl být OK

P5070018.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...